+13 Ahşap Tabela Modelleri

Ahşap Tabela Modelleri

Ahşap, oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan malzemelerden biri olarak, özellikle günümüzde ahşap tabela modelleri için de sıklıkla tercih edilen bir malzeme haline gelmiş, özellikle işletmeler için tabela seçimlerinde ilk sıralarda yer almaya başlamıştır.

Oldukça çeşitli oteller, mağazalar, cafe ve barlar gibi daha pek çok işletmenin tabelalarını oluşturan bu modeller, sunduğu oldukça şık ve estetik görünümün yanı sıra daha birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.

Temel üretim maddesi ahşap olan ve hem iç hem de dış mekanlara uygun olarak üretilebilen ahşap tabela modelleri, oldukça dikkat çekici yapıları ile modernleştirilmiş bir şekilde veya klasik olarak da tercih edilebilmektedir.

Pin

Ahşap üzerine farklı materyaller kullanılarak oldukça farklı tasarımlar elde edilebilirken, özellikle lazer yakma ve CNC oyma gibi tekniklerle oluşturulan modellerin yanı sıra daha pek çok teknik ve tasarım bulunabilmekte, bunun yanı sıra ahşap tabelalar için gürgen, huş, tik, ceviz, kestane gibi ağaç türleri kullanılabilmektedir.

Pin

Ahşap tabela modelleri içerisinde son yıllarda en çok ön plana çıkan ve tercih edilen bazı modeller şöyledir;

 • Lazer kazıma ahşap tabela
 • Oyma ahşap tabela
 • Kütük ahşap tabela
 • Fırça boya ahşap tabela
 • Boya doldurma ahşap tabela
 • Eskitme ahşap tabela
 • Ferforjeli ahşap tabela
 • Asma ahşap tabela
 • Işıklı ahşap tabela

Pin

Ahşap Tabela Fiyatları

Ahşap tabelaların kullanımı günümüzde oldukça artarken, özellikle işyeri için bir ahşap tabela yaptırmak isteyen kişiler, bu hususta ahşap tabela fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istemekte ve oldukça merak etmektedir.

Öncelikle ahşap tabela fiyatlarını etkileyen ve belirleyen pek çok husus bulunmakta, bu nedenle de ahşap tabelalar için oldukça geniş bir skalada fiyatlarla karşılaşabilmek mümkün olmaktadır. Kişilerin tercih ettiği ve sahip olmak istediği ahşap tabelanın özelliklerine göre belirlenen fiyatlar, ekonomik olabildiği gibi istekler doğrultusunda yüksek fiyatlı da olabilmektedir.

 

Pin

Ahşap tabelalar sunduğu estetik görünüm ve avantajlar ile fiyatını son derece etkili bir şekilde karşılarken, özellikle ahşap tabela fiyatlarını etkileyen hususların arasında şunlar yer almaktadır;

 • Ahşap tabela için kullanılan malzemenin kalitesi
 • Ahşap tabela için kullanılan teknik
 • Ahşap tabelanın ölçüleri
 • Ahşap tabelanın ışıklı veya ışıksız olması
 • Ahşap tabelanın işçiliği

Gibi daha pek çok husus bu tabelaların fiyatlarını etkilerken, günümüzde 500 TL ile 95.000 TL arasında her bütçeye uygun ahşap tabela yaptırabilmek mümkündür.

Pin

Dekoratif Ahşap Tabela

Ahşap tabelaların tercih edilmesindeki en önemli sebeplerin başında, oldukça şık ve estetik bir görünüme sahip olmaları gelirken, dekoratif ahşap tabela ile işyerleri, hem son derece prestijli hem de ilgi çeken tabelalara sahip olmaktadır.

Dekoratif amaçlı ahşap tabelalar için oldukça şık tasarımlar ve modeller yer alırken, özellikle ışıklı modeller ve asmalı yani fener tabela modelleri iç dekorasyon için harika tercihler olabilmektedir. Dış mekanlar için de ahşap tabelalar dekoratif amaçlı kullanılabilirken, işyerleri için dekorasyonun önemli parçalarından biri haline gelen tabelalar için istek ve ihtiyaçlara göre çok çeşitli tabelalar tercih edilebilmektedir.

Dekoratif ahşap tabela modelleri, hem kişiye özel hem de hazır modeller olarak tercih edilebilmekte, ancak özellikle kişiye özel hazırlanan modeller ile işyerleri için göz alıcı ürünler meydana getirilebilmektedir.

Pin

Ahşap Tabela Sipariş

Tabela hizmeti veren işletmelerden gerek işyerlerinden gerek internet üzerinden ahşap tabela sipariş edebilmek mümkündür. Bu siparişlerde ahşap tabela yaptırmak isteyen kişiler, sahip olmak istedikleri tabela için tüm detayları iletebilirken, özellikle hazır ahşap modelleri üzerinden bir tercih yapabilmek de mümkündür.

Kişiler, ahşap tabelalarında olmasını istediği tüm detayları, ölçü, teknik, malzeme gibi hususlarda belirledikten sonra, bu tabelayı sipariş ederek kısa sürede iş yeri için hazırlanmasını sağlarken, özellikle bu siparişler için günümüzde alışveriş sitelerini veya işletme sitelerini tercih eden kişi sayısı bir hayli fazladır.

Pin

Tabela üretimi ve satışı yapan işletmelerin internet adresleri üzerinden kişiler, işletmenin ahşap tabela örneklerini inceleyerek, kendileri için en uygun tercihi yapabilmektedir. Sipariş için fiyatlar kişilerin istek ve ihtiyaçları üzerinden belirlenip şekillenirken, ahşap tabela sipariş vererek kişiler iş yerleri için çok şık tabelalara sahip olabilmektedir.

Pin

Ahşap Ayaklı Tabela

Ahşap tabela modelleri içerisinde özellikle kişilerin hem son derece ekonomik hem de son derece şık olması sebebiyle en çok tercih ettiği modellerin başında ahşap ayaklı tabela modelleri gelmektedir. Özellikle dış mekânlar için çok amaçlı olarak işyerlerinin kapı önü ve kaldırım tabelası olarak tercih ettiği bu tabelalar, kendi içerisinde de oldukça çeşitli tasarımlara ve modellere sahiptir.

Pin

Özellikle en çok tercih edilen ahşap ayaklı tabela modellerinden biri ahşap A tabelalar olurken, dış mekanlarda restoran, cafe, bar gibi işletmeler için çok estetik ve işlevsel tabelalardır. Üzerlerine çok çeşitli yazılar yazılabildiği için farklı amaçlarla kullanılabilen bu tabelalar, boyut olarak genellikle çok büyük olmamakla birlikte, ince yapılarıyla da ekonomik ahşap tabelalardan biri olmaktadır.

Pin Pin

 

 

Pin Pin

https://www.instagram.com/dekoriocomtr/ adresinden veya https://twitter.com/dekoriocomtr adreslerinden yazabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın

1