Alçıpan Modelleri

Alçıpan modelleri özellikle de ev dekorasyonlarında tavana da önem veren pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Tavanlarının da dekorasyon içerisinde oldukça şık görünmesini isteyen kişiler biri birinden şık ve farklı modellere sahip olan  arasından seçimlerini gerçekleştirebiliyor. Son dönemlerde özellikle de göbekli ve ışıklı olan  tavan modelleri sık bir biçimde tercih ediliyor. Söz konusu olan tavan modelleri ile birlikte salon, yatak odası ve oturma odası gibi alanların dekorasyonları bir hayli şık bir biçimde tamamlanıyor. Özellikle e spot gibi ışıklandırmalar ile birlikte tavanlar çok daha dikkat çekici bir hal alıyor.,

Alçıpan ModelleriPinPin

En Güzel Tavan Alçıpan Modelleri

Tavan alçıpan modelleri arasından isteyen herkes kendi zevki ve tarzına en uygun olan seçebiliyor. Bu tavan modelleri ile birlikte yapılan dekorasyonların çok daha şık ve dikkat çekici bir hale gelmesi sağlanıyor. Özellikle de farklı desenlere sahip olan tavan modelleri ile birlikte ortamların havası daha dikkat çekici hale getiriliyor.

Alçıpan ModelleriPinPin

Biri birinden şık ve farklı desenlere sahip olan tavan modelleri ile birlikte dekorasyonlar da farklı bir boyut kazanıyor. Düz modellerin yanı sıra daha çok kabartmalı ve göbekli olan modeller tercih ediliyor. Aynı zamanda dikdörtgen detaylara sahip olan spot ışıklı modeller de en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Söz konusu olan  tavan modelleri ile birlikte dekorasyonların daha dikkat çekici bir hale gelmesi sağlanıyor.

Alçıpan ModelleriPin

Salonlar İçin Alçıpan Modelleri

Salon alçıpan modelleri incelendiği zaman özellikle de iddialı ve bir o kadar da şık olan alçıpan modelleri tercih ediliyor. Bu alanların dekorasyonları yapılırken özellikle de tavan kenarlarının ışıklandırmalı olması tercih ediliyor. Böylelikle de bir yandan ortam daha aydınlık bir hale getirilirken bir yandan da çok daha şık bir görünüm elde ediliyor.

Alçıpan ModelleriPinPin

Dekorasyonlar yapılırken özellikle de salonların daha şık olmasına pek çok kişi önem veriyor. Bunun için de biri birinden şık olan salonlar için  modelleri arasından seçimlerini gerçekleştiriyor. Böylelikle tavanların da dekorasyona dahil olmasını sağlıyorlar.

Galeri

Alçıpan ModelleriPinPin Alçıpan ModelleriPinPin Alçıpan ModelleriPinPin

Oylayın post

Yorum yapın