Antrasit Renk Tonları Neye İyi Gider?

Antrasit renk tonları neye iyi gider?  kısmı son zamanların en çok araştırılan detayları arasında yerini almaya devam ediyor. Antrasit renk bir yandan siyah bir yandan gri bir yandan mavi gibi gözüken renkler bütününe verilen isimdir. Antrasit ile uyumlu renkler genel olarak incelenecek olduğu zaman her renk ile uyumlu oldukları gözlenecektir. Bu yüzden akla gelen birçok alanda tercih edilir. Her ortama iyi bir uyum göstermesi için öne çıkan bir renk olurken evlerin, iş yerlerinin ve ofislerin en sevilen rengi olacaktır.

Antrasit Renk Tonları Neye İyi GiderPinPin
Antrasit Renk Tonları Neye İyi Gider

Antrasit Rengi Hangi Renge Yakın?

Antrasit rengi hangi renge yakın merak edilen konulardan bir tanesi olarak öne çıkıyor. Açık gri olan tonlar cesur, siyah renk ile daha çok dramatik ve asil bir görünüm kazanması ile öne çıkacaktır. Antrasit bir yandan da beyaz, canlı narenciye gibi renkler ve pembe gibi renkler ile uyumlu olacaktır. Antrasit ile uyumlu renkler genel olarak incelenecek olduğu zaman birden fazla renk gözlenecektir. Her renk ile uyumlu olan tonlardan meydana gelirken akla gelen birçok alanda yerini alır. Bu yüzden biri birinden farklı renkler ile özellikle evlerin mutfakları ve salonlarında tercih edilir.

Antrasit Renk Tonları Neye İyi GiderPinPin

Antrasit Renk Neyle Dekore Edilir?

Antrasit renk neyle dekore edilir kısmında antrasit renk tonları olsa bile bu renk birçok rengin ortak zeminde olacağına işaret ediyor. Melankoli olarak bir renk gözlense bile bu renkler birçok renk ile kombin edilebilir. Dekore edilen renkler;

  1. Tozpembe
  2. Krem rengi
  3. Beyaz
  4. Sarı
  5. Açık gri
  6. Pembe tonları
  7. Ekru tonları ile dekore edilebilir.

Antrasit Renk Tonları Neye İyi GiderPin

Antrasit Gri Ne Demek?

Antrasit gri ne demek bir hayli merak edilen konular arasındadır. Grinin özel bir tonu olarak biliniyor. Griye benziyor olsa bile sadece siyah, mavi ve beyazın bir karışımı olarak öne çıkıyor. Renk kodu #383E42 olarak bilinen koyu grimsi mavi bir renk oluyor. Antrasit rengi koyu siyahların açığı olarak öne çıkarken aynı taş kömürünün rengi gibi meydana geliyor.

Galeri

Antrasit Renk Tonları Neye İyi GiderPinPin

Antrasit Renk Tonları Neye İyi GiderPinPin Antrasit Renk Tonları Neye İyi GiderPin

Oylayın post

Yorum yapın