Antrasit Renk Tonları

Antrasit renk tonları siyah, beyaz ve mavi tonları ile üretildiği biliniyor. Bu yüzden de hangi renk daha fazla karışım içerisine eklenirse ona daha yakın olur. Bu tonlar da içerisine eklenen renkler ile daha rahat bir şekilde ayarlanabilir. Antrasit renk dekorasyonları kısmında birçok detay yer alıyor. Dekorasyon sırasında kendisi koyu bir renk olmasından ötürü de daha çok açık olan renkler ile kombin edilir.

Antrasit Renk TonlarıPin
Antrasit Renk Tonları

Antrasit Rengi Hangi Renge Yakın?

Antrasit rengi hangi renge yakın kısmı en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Koyu gri olarak da bilinen bir renk olurken füme denilse bile yeridir. Hem siyah hem beyaz hem de mavi karışımı olmasından ötürü birçok renk ile uyumlu olarak öne çıkmaya da devam ediyor. Antrasit rengi genel olarak incelemek gerekirse biri birinden farklı renkler yer alıyor. Bu renk resmen her renk ile uyumlu olarak yer alıyor.

Antrasit Renk TonlarıPinPin

Antrasit Gri Rengi Nasıl?

Antrasit gri rengi nasıl kısmı da bir hayli merak edilen konular arasında yerini almaya devam ediyor. Her ne kadar griye benziyor olsa bile bir yandan da sanki parlament mavisi ile gri karışımı gibi olmasından ötürü parlement mavisine benzer. Biraz da kül rengine benziyor olsa bile daha koyu düzeylerde gözleniyor. Mavi Antrasit rengi karışım sırasında mavi renginden de yardım alınmasından ötürü maviye de benzetiliyor.

Antrasit Renk TonlarıPinPin

Beyaz Antrasit Ne Demek?

Beyaz Antrasit ne demek sorusu araştırılan konular arasında yer alıyor. Gri renginin özel bir tonu olarak bilinir. Her ne kadar gri renge çok benzese bile farklıdır. Siyah mavi ve beyazın karışımı olarak meydana geliyor. Koyu grimsi bir mavi demek de doğru olur. Antrasit renk koltuk kombinleri nasıl yapılır da merak ediliyor. Genel olarak her renk ile uyumlu olsa bile daha çok açık olan renkler ile ortamların daha şık olması sağlanır. En çok açık gri ile krem rengi ve ekru tonları ile kombinler tercih ediliyor. Bu yüzden de birçok renk ile kombin edilebilir.

Galeri

Antrasit Renk TonlarıPin Antrasit Renk TonlarıPinPin Antrasit Renk TonlarıPinPin

Oylayın post

Yorum yapın