Antre Dekorasyon Önerileri

Antre Dekorasyon Önerileri/ Antre bir evin dekorasyonunun anlaşılacağı ilk alandır. Evin bütün dekorasyonunu buradaki özene bağlı olarak görmek mümkündür. Kişiler eve geldiği zaman ilk olarak antreye dikkat eder ve evin geri kalanı hakkında fikir sahibi olurlar. Bu nedenle  evi güzel bir şekilde yansıtmak oldukça önemlidir.

Antre Dekorasyon ÖnerileriPin

Güzel görünüme sahip bir antre elde etmek için kişilerin yapması gereken bazı dekorasyonlar mevcuttur. Detaylar ile birlikte antreler güzelleştirilebilir ve eve giriş alanı daha ferah bir hale getirilebilir. Bu yazımız içerisinde dekorasyon önerilerini paylaşacak ve kullanabileceğiniz eşya önerilerinden bahsedeceğiz. Farklı büyüklüklere sahip antreler için istenilen dekorasyonu elde etmek için doğru aksesuarlar yeterli olacaktır.

Antre Dekorasyon ÖnerileriPin

Kare Antre Dekorasyon Önerileri

Kişiler basit kare antre dekorasyon önerileri ile istedikleri görünümü elde edebilirler. Antre alternatifleri içerisinde kare şekilde olanlar en kolay dekore edilebilecek alanlardır. Portmanto, dresuar, askılık, puf, ayna ve farklı aksesuarlar doğru büyüklüklerde seçilir ise bir bütün olarak yer alabilir. Antre dekorasyonu yaparken renk uyumuna özen gösterilmesi gereklidir. Evin diğer odaları ile benzer tonlarda renkler kullanılarak evin bir bütün olarak yansıtılması sağlanabilir.

Antre Dekorasyon ÖnerileriPin

Eğer canlı bir antre elde etmek isterseniz duvar kağıtları kullanabilir ve alana hareketlilik katabilirsiniz. Eğer duvarda boş alan mevcutsa tablolar ile hareketlilik katılabilir. Yere kilim ve halı atılarak da antrede renk dengesi oluşturulabilir.

Antre Dekorasyon ÖnerileriPin

Dar Antre Dekorasyon Önerileri

Geniş ve kare antreler için dekorasyon yapmak oldukça kolaydır. Ancak dar antreler için dekorasyon yapmak zahmetli bir iştir. Dar antre dekorasyon önerileri ile bu alanları güzel bir yaşam alanına çevirmek mümkündür.  Eğer antre dar ise ferah bir görünüm elde etmek için dekorasyon yapılmalıdır. Beyaz rengin ağırlıklı olduğu duvar kağıtları tercih edilebilir.

Antre Dekorasyon ÖnerileriPin

Antrede küçük ayakkabılıklara yer verilerek, aynalı dolaplar tercih edilebilir. Aynalar bir alanı geniş göstermek için en basit dekorasyon önerilerinden birisidir. Dar antrelerde boydan boya ayna kullanılarak genişlik elde edilebilir. Ayaklı askılıklar yerine duvara monteli askılıklar tercih edilebilir. Aksesuar olarak da tablo kullanılmalıdır, vazo gibi zeminde yer kaplayacak aksesuarlar alanı küçültecektir.

Galeri

Antre Dekorasyon ÖnerileriPin Antre Dekorasyon ÖnerileriPin Antre Dekorasyon ÖnerileriPin

Oylayın post

Yorum yapın