Asma Tavan Modelleri

Asma tavan modelleri bir mekan içerisinde kullanılan önemli dekorasyonlardan biridir. Tavan kullanımının daha şık ve daha işlevsel hale gelmesini sağlayan asma tavanlar seçenek açısından günümüzde zengin alternatif sağlar. Bu sebeple ev, ofis gibi birçok alanda asma tavan sağlanabilir. Aynı zamanda aydınlatma açısından bakım sağlanması ile beraber görünümü konusunda da fark yaratan asma tavan modellerinde kişiler de başarılı firmalar tarafından uygulanır bu sayede hem görsellik hem de dayanıklılık açısından daha kaliteli modeller elde edilebilir.

Asma Tavan ModelleriPinPin

Modern Alçı Tavan Modelleri

Son dönemde alçı asma tavanlar sıklıkla tercih edilmektedir bunun sebebi modern alçı  açısından geniş bir ürün seçeneğine sahip olmasıdır. Özellikle banyolarda ve dar odalarda asma tavan seçimi önemlidir ve banyo için yapılan asma tavanlarda uzun süreli kullanımla birlikte etkileyici bir dekor olmaktadır.

Asma Tavan ModelleriPinPin

İyi bir dekorasyon yapılırken tavan dekorasyonu unutulmaması gereken noktalardan biri bununla beraber banyolarda banyo asma tavanları ile salonlarda kullanılan  tavan modelleri farklılık göstermektedir.  tavan modelleri seçilirken şık bir görünüm elde etmek ve aynı zamanda kullanışlı olması önemlidir.  tavan modelleri artık günümüzde ev dekorasyonlarında sıklıkla kullanılır ve özellikle dar odalarda, salonlarda ve hatta iş yerlerinde asma tavan kullanılır.

Asma Tavan ModelleriPinPin

Salon Asma Tavan Modelleri

Banyolardan sonra en sık olarak kullanılan  tavan modellerinde salon tavan modelleri olmaktadır. Işıklandırmaları ile beraber sağlanan bu tavanlar şık bir görünüm sağlar ve üstelik ortamı genişletmesi açısından tercih edilmektedir. Günümüzde birçok çeşit ve modelde asma tavanlar bulunur bununla beraber kişiler tamamen kendi dekorasyonlarına özel alçı asma tavan modellerini yaptırabilirler.

Asma Tavan ModelleriPin

Petek tarzı asma tavanlar yine en sık şekilde tercih edilen tavan modelleri arasında yer almaktadır. Bu tarz tavanlarda kişiler birçok tasarım ve farklı formlarda bulunan  tavanları seçebilir ve bununla birlikte iddialı, sıra dışı olan bu modelleri tavan olarak kullanılırlar. Bunun dışında banyo için yapılan asma tavan modellerinde malzeme önemliyken salonda kullanılan asma tavanlarda ışıklandırmaların konumlandırılması önemli noktalar arasında yer almaktadır.

Galeri 

Asma Tavan ModelleriPinPin Asma Tavan ModelleriPinPin Asma Tavan ModelleriPinPin

Oylayın post

Yorum yapın