Asma Tavan Modelleri

Asma tavan modelleri popülerliğini hiç kaybetmeden, yaygın bir şekilde tercih edilmeye devam ediyor. Genel olarak ısı ve ses yalıtımı, tavanda oluşan deformeleri gizlemek ve estetik görünümü dolayısı ile tercih edilen bu model, evin her alanında kullanılabilmektedir. Ana tavan arasında sağladığı montaj boşluğu ile biçimsiz duvar tadilatlarını gideren bu model, kötü görünen kablo yoğunluğunun gizlenmesini de sağlıyor.

Asma Tavan ModelleriPinPin
Asma Tavan Modelleri

Daha çok evin salon kısmında kullanılan bu model, fiyatları itibari ile çeşitlilik sağlar. Her türlü bütçeye uygun modellerin bulunduğu asma tavan modelini tercih etmekten mutluluk duyacaksınız. Tamamen tarazınızı yansıtabileceğiniz bu modelde kullanılan malzemeler de çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Cazip fiyatları ile evinizi daha estetik bir görünüme ulaştırabileceğiniz asma tavan modellerini gelin daha yakından inceleyelim.

Asma Tavan ModelleriPin

Asma Tavan Çeşitleri Nelerdir?

Asma tavan çeşitleri farklı ihtiyaçlara göre şekillenmektedir. Alçıpan, vektörel, taşyünü, akustik, karolam, metal asma tavan çeşitleri kendi arasında hem görsel hem de fiyat bakımından sınıflara ayrılır. Birçok modelin bulunduğu asma tavan, her sene trend olmayı başarıyor. Hem dünyada hem de ülkemizde büyük bir oranda tercih edilen asma tavan modeli, evinizi olduğundan daha güzel bir görünüme ulaştırabilir.

Asma Tavan ModelleriPinPin

Salonda olduğu gibi mutfak, çocuk odası ve diğer odalarda da gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz asma tavan modeli ses, ısı ve temizlik konusunda sizi mutlu edecek. Bir ev sahibinin beklentilerini karşılayacak olan bu modeli gelin daha yakından inceleyelim.

Asma Tavan ModelleriPin

Asma Tavan Çeşitliliği

Asma tavan çeşitliliği her geçen gün artmaktadır. Alçıpan asma tavan, vektörel asma tavan, taşyünü asma tavan, metal asma tavan, alüminyum asma tavan bu modellerden birkaçıdır. Gelin bu modelleri daha yakından tanıyalım.

  • Alçıpan Asma Tavan: Ülkemizde ve dünyada büyük oranda kullanılan bu model son derece kullanışlıdır. İki adet alçı karton arasında bir tabakanın koyulması ile elde edilen model, iç mekân tasarımlarında tercih ediliyor.
  • Vektörel Asma Tavan: İç mekân hacmini değiştirmeden, tavan yüksekliğini azaltmak adına kullanılan bu model, geniş salonlarda tercih ediliyor.
  • Taşyünü Asma Tavan: Bazalt taşının toz haline getirilmesi ile oluşturulan bu model, beyaz renginde üretilir ancak daha sonra dilenilen boya ile boyanabilir,

Galeri

Asma Tavan ModelleriPinPin

Asma Tavan ModelleriPinPin
Asma Tavan Modelleri
Oylayın post

Yorum yapın