Bu Yılın Modası Asma Tavan Modelleri

Ev Dekorasyonu Asma Tavan Modelleri

Ev dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenlerin ilk başladıkları yer genel olarak asma tavanlar oluyor. Asma tavan modelleri evlerin salonundan oturma odasına, mutfaktan banyosuna kadar her alanda tercih edilir. Şık dekorasyonların en önemli detaylarından bir tanesi olarak asma tavan modelleri oluyor. Oldukça basit yapıda olsalar bile hem modern hem de klasik dekorasyonlar üzerinde farklı havalar estirmeyi başarıyor. Her ne kadar eski zamanlarda sadece alçıpan olarak yapılan bir model olsa bile gelişen imkanlar ve modeller sayesinde asma tavanlar günümüzde çok farklı malzeme ve ekipmanlar ile yapılabiliyor.

Asma Tavan ModelleriPin

Artan model sayısı ile oldukça uygun fiyatlar ile sunulan asma tavan modelleri sayesinde ev dekorasyonları daha farklı bir hava estirmeyi başarıyor. Ev dekorasyonlarında değişiklik yapmak isteyen herkes son zamanlarda ilk olarak asma tavanlardan başlayarak dekorasyon değişikliğine gidiyor. Her odaya, mutfağa ya da banyoya varana kadar birçok alana uygun olarak üretilen asma tavan modelleri herkesin zevkine uygun olarak üretiliyor.

Avangart Modellere Klasik Asma Tavanlar

Asma Tavan ModelleriPin

Eğer salon ya da odalarda daha çok modern eşyalar yerine avangart modeller seçilirse yine de uygun asma tavan modeli bulunacaktır. Klasik yapıda üretilen en moda tavan dekorasyonları modellerinden oymalı modellerine, içten ışıklı modellerinden ledli modellerine kadar birçok seçenek yer alıyor.

Sadece tek renk olarak üretilmekle de sınırlı kalmadıkları için her isteğe uygun modeller yerini alıyor. Yatak odalarında asma tavan modeli daha çok ahşap ve alçıdan üretilen modeller tercih ediliyor. Geri kalan malzemeler ile üretilen modeller doğal görünümlerin istenildiği gibi verilmesine pek yardımcı olmadığı için tercih edilmiyor. Alçı ve ahşap ile üretilen modellerin çok farklı enerjiler vermesinden dolayı özellikle yatak odalarında en çok tercih edilen model olmasına neden oluyor.

Asma Tavan ModelleriPin

Minimal asma tavanlar genel olarak çocuk odalarının vazgeçilmezi oluyor. Ortama katacağı çok fazla enerjinin yanı sıra içten, samimi ve sıcak bir hava verdiği de biliniyor. Her ortama uygun olarak yer alan asma tavan modeli için ilk yapılması gereken hangi alana nasıl bir model tercih edilmesi gerektiğine karar vermek olacak.

 

Asma Tavan ModelleriPin

Asma Tavan ModelleriPin

Pin

Oylayın post

Yorum yapın

1