Aynalı Gömme Dolap Modelleri

Aynalı gömme dolap modelleri hakkında bilgi almak isteyenler için birçok seçenek çeşit olduğunu söylemek mümkündür. Evlerinizde kullanabileceğiniz gömme dolaplar sizin hem alan tasarrufu yapmanızı hem de dağınık görüntüden kurtulmanızı kolaylaştırır. Bu nedenle normal dolap yerine gömme dolaplar tercih ederseniz hem görüntü açısından hem de rahatlık açısından daha iyi olacaktır. Kullanacağınız alanı küçülten gömme dolaplar sayesinde dağınık yaşam biçiminiz olmaz ve eviniz daha güzel gözükür. Bunun  yanında artık gömme dolapları daha sade değil dekoratif şekilde de kullanabileceksiniz. Evinizde köşelerde ya da uygun duvarlarda bulunan bu dolaplar artık aynalı şekilde de kullanılabilmektedir.

Aynalı Gömme Dolap ModelleriPin

  • Evinizin dekorasyonuna uygun bir aynalı gömme dolap tercih etmeye özen göstermelisiniz. Dekorasyona uygun olmayan aynalı modeller evinizi daha dar gösterebilir ya da uyumlu bir görüntüde olmaz. Bu yüzden eğer eviniz spor şık bir türdeyse buna uygun ayna modelleri tercih etmenizde yarar vardır. Daha düz modelde seçeceğiniz aynalar dolapla bir araya gelince daha şık durabilir.
  • Yatak odasındaki aynanın boy anası olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Yatak odasında kullanılan aynanın küçük değil tam dolap boyu kadar olmasına özen gösterin. Yoksa hem görüntü açısından güzel durmaz hem de kullanılabilirlik açısından verim alamazsınız.
  • Aynalı dolabın odanızla renk uyumu açısından bütünleşmesini sağlayın. Renk uyumu olmadan dolaplar çok dikkat çeker ve gömme dolabın bir mantığı kalmaz. Gömme dolap hem alan kaplamaması hem de göze batmaması açısından tercih edilmektedir. Ancak çok absürt renkler odanızın tarzına da uygun değilse güzel durmayacaktır.

Aynalı Gömme Dolap ModelleriPin

Kolon ve Kirişlere Uygun Modeller

Kolon ve kirişlere uygun olmayan dolap modelleri evinizi hem daha çirkin hem de dar gösterebilir. Bu yüzden mutlaka duvar ölçüsü doğru alınmalı ve kirişlere uygun bir dolap modeli tercih edilmelidir. Dolaplar şekilleri ve büyüklükleri açısından ustası tarafından kolayca ayarlanabildiği için duvarınıza en uygun modeli yaptırabilirsiniz. Her ortama uyum sağlayan beyaz renkteki dolapları tercih ederseniz hem daha şık bir odaya sahip olur hem de daha geniş bir alan elde edersiniz. Eviniz daha sıra dışı ise buna uygun özgün gömme dolap modellerine bakmanızda fayda vardır.

Galeri

Aynalı Gömme Dolap ModelleriPin Aynalı Gömme Dolap ModelleriPin Aynalı Gömme Dolap ModelleriPin

Oylayın post

Yorum yapın

3