Banyo Fayans Modelleri

Banyo fayans modelleri için farklı pek çok seçenek karşımıza çıkıyor. Günümüzde fayans modelleri giderek artar ve farklı fayanslar ortaya  çıkar. Bu sektör sürekli yenilendiği için banyo fayans modelleri de sürekli yenileniyor. Banyo fayans modelleri arasında çiçekli, kareli, çizgili, bulutlu gibi pek çok model karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda banyo fayanslarında renkli dokular görmemiz de mümkün. Banyo fayansları yaparken banyo fayansınızın temizliğe elverişli olmasına da dikkat edin. Aynı zamanda banyo fayansınızı seçerken çok canlı tonlarda olmamasına özen gösterin. Yoksa banyonuz hem çok kalabalık durur hem de şık gözükmez.

Banyo Fayans ModelleriPinPin

Banyo Fayansı Nasıl Seçilir?

Birçok kişi banyo fayansı seçerken zorlanır çünkü banyo fayansı modelleri çok çeşitlidir. Banyo fayansı seçerken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri banyonuza uyum sağlamasıdır. Fayanslar banyonuza uyum sağlamadığında banyonuz daha dar ve karmaşık görünür. Fayansları seçerken banyonuzdaki diğer eşyalarla da uyumlu tonlarda olmasına özen gösterin. Banyo fayanslarınızın aynı zamanda şekli ve boyutu da çok önemlidir.

Banyo Fayans ModelleriPinPin

Büyük boylardaki banyo fayansları hem kullanışlı hem de şıktır. Ancak küçük olanların temizlenmesi daha zordur ve şık görünmez. Banyo fayansları son dönemlerde daha da çeşitlenmiştir ve fiyatları da değişmiştir. Banyonuzu dizayn ederken ilk olarak fayansları seçmekte fayda vardır. Aksi takdirde banyonuzdaki fayanslar ve eşyalar birbiriyle uyumsuz olabilir.

Banyo Fayans ModelleriPin

En Yeni Banyo Fayans Modelleri

Her yerde görebileceğiniz en yeni banyo fayans modelleri çok şıktır. Özellikle son yıllarda  modellerine daha fazla önem verilmeye başlanmıştır. artmış ve daha da şıklaşmıştır. modelleri herkesin zevkine uygun bir çeşitliliğe sahiptir. Fayansların banyodaki duşakabin, küvet, banyo dolabı, klozet gibi yapılarla uygun olması gerekir. Aksi takdirde banyonuzda bir kargaşa oluşur ve eşyalar birbiriyle uyumlu durmaz.

Banyo Fayans ModelleriPin

Banyonuzun daha şık olmasını istiyorsanız fayanslarınızı pudra tonlarında ve büyük seçmelisiniz. Eğer koyu tonlarda bir banyo dekore edecekseniz de fayanslarınızın siyah olmasına özen gösterin. Siyah fayanslar da banyoda çok şık durur ve aynı zamanda kiri bel etmez. Kolay temizlenen siyah fayanslar banyoya hava katar.

Galeri

Banyo Fayans ModelleriPinPin Banyo Fayans ModelleriPinPin

Oylayın post

Yorum yapın