Ünlülerin Evine Yaptırdığı Banyo Modelleri

Banyo modelleri çeşitliliği ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Evin en önemli noktalarından biri olan banyonuza gerekli özeni vermelisiniz. Temel bir kullanım alanı olan banyonuzun büyüklüğü ya da küçüklüğüne göre bir banyo modeli tercih etmeniz önem taşımaktadır. En iyi banyo modelleri hakkında bilgi sahibi olmak adına, yazımızı okumaya devam ediniz.

Banyo ModelleriPin

Banyonuzu yenilemeyi düşünüyor ya da sıfırdan bir banyo modeli oluşturmaya çalışıyorsanız, dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunmaktadır.  Metal, ahşap ya da taş malzemelerden faydalanarak şahane bir banyo modeli oluşturabilirsiniz.

Banyo ModelleriPinPin

En İyi Banyo Modelleri, Tasarımları

En iyi banyo modelleri ev sahipleri tarafından bir hayli merak ediliyor. Evin en çok kullanılan alanlarından biri olarak karşımıza çıkan banyonuza, gerekli özeni göstermeniz gerekiyor. Bu noktada hem estetik görünümlü hem de kullanışlı bir banyo modeli tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Evde metal kullanmak yeni trendler arasında görülmese de metal kullanımı hiçbir zaman eskimeyecek bir model olarak karşımıza çıkar.

Banyo ModelleriPinPin

Metal malzemeler kullanılırken son derece cesur olmak gerekiyor. Parıltılı metalik mozaikler bu noktada doğru bir tercih olacaktır. Metalik duvar karoları da banyonuzun daha estetik görünmesini sağlayacaktır. Metal model banyonuz ile misafirlerinizin de dikkatini bir hayli çekeceksiniz. Son dönemlerde banyolarda modern bir minimalizm hâkim olmaktadır. Minimalizm banyo modelleri ile son derece sade ve şık bir banyo tasarımı sağlayabilirsiniz. Ahşap malzemeler bu noktada tercih edilmesi gereken malzemeler arasında yer alıyor. Ahşap bir dolap, ahşap çerçeveli ayna veya başka aksesuarlar ile banyonuzu son derece şık bir modele kavuşturabilirsiniz.

Banyo ModelleriPin

Banyo Aydınlatması ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Banyo aydınlatması ile ilgili bilinmesi gerekenler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Her şey ne kadar kusursuz olursa olsun, aydınlatma konusunda yetersiz bir tasarım oluşturduysanız, banyonuzdan dilediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Bu notada banyo aydınlatmasında genel ve özel alanlar için aydınlatma kriterlerini biliyor olmanız gerekiyor. Genel aydınlatma için spot armatürler, ayna bölümü için ayna üstü aplikler ev sahipleri tarafından tercih edilmelidir. Bu noktada enerjiden tasarruf etmeye de gerekli özeni göstermeniz gerekiyor. LED lambaları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Galeri

Banyo ModelleriPinPinBanyo ModelleriPinPin

Oylayın post

Yorum yapın