Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası

Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası/ Ev dekorasyonu oluştururken duvar rengi önemli bir yer tutar. Evi ön plana çıkartan ve en dikkat çeken detay duvarın rengidir. Son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmektedir. 2021 yılında hemen hemen her evde bu renge rastlamak mümkündür. Oturma odası, mutfak, genç odası ve yatak odası gibi birçok farklı alanda kullanılabilmektedir.

Çakıl Taşı Rengi Duvar BoyasıPin

Grinin en çarpıcı tonlarından birisidir. Farklı renklerle uyum sağlayabilmesi nedeni ile oldukça şık bir seçim olacaktır. Tercihe bağlı olarak koyu ve açık tonlarla kullanabilir. Spor, klasik ve modern olarak istenilen tarzda kombin sağlanabilir. Birçok farklı tarza uygun olması nedeni ile ön plana çıkar.

Çakıl Taşı Rengi Duvar BoyasıPin

Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası Ücreti

Çakıl taşı rengi duvar boyası ücreti her markaya göre değişebilmektedir. Markalar genel olarak renklere göre değil, kalitelere göre fiyatlandırma sağlar. Her boya markasında yüzlerce farklı renk ve ton bulunur. her markada aynı fiyat yer almamaktadır.  Bu nedenle kişiler farklı markalardaki tonları da incelemelidir.

Çakıl Taşı Rengi Duvar BoyasıPin

Her markanın kendisine ait belirlediği bir fiyat skalası mevcuttur. Ortalama olarak bir fiyat vermek gerekir ise 50 TL’den başlamaktadır. Ancak boyanın kalitesine bağlı olarak 300 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bazı boyaların sahip olduğu teknoloji ve silinebilir olması özellikleri ile ücreti artar. Boyanın rengi kadar kullanışlı olmasına da dikkat edilmelidir.

Çakıl Taşı Rengi Duvar BoyasıPin

Çakıl Taşı Rengi İle Uyumlu Renkler

Çakıl taşı rengi ile uyumlu renkler bulmak oldukça kolaydır. Şık ve modern bir görünüm yakalamak için tercih edilebilir. Bu nedenle kişiler hangi renk mobilya tercih ederlerse etsinler, çakıl taşı rengini seçebilirler. Bu renk genel olarak koyu yeşil ile kombin yapılmaktadır.

Çakıl Taşı Rengi Duvar BoyasıPin

Mürdüm ve siyah da çakıl taşı renginin en uyumlu olduğu renkler arasında yer alır oldukça asil ve klasik durmasını sağlar. Eğer odada hareketlilik oluşması isteniyor ise sarı ya da turuncu tonları da tercih edilebilir. Odaya hareketlilik katmak için büyük eşyalarda canlı tonlar seçilebilir. Bu renkleri kullanan kişiler uzun yıllar boyunca memnun kalırlar. Göz yormadığı için her zaman zevke hitap edebilecektir.

Galeri

Çakıl Taşı Rengi Duvar BoyasıPin Çakıl Taşı Rengi Duvar BoyasıPin

Oylayın post

Yorum yapın