Defolu Fayans Fiyatları

Defolu fayans fiyatları diğer fayans fiyatlarına göre daha ucuzdur çünkü hasarlıdırlar. Ya kırık ya da çizik olan bu fayansların boyası da çıkmış olabilir. Defolu fayans fiyatları genel olarak 200 liradan başlar ve defo çoksa daha az olur. Bu fiyat fayansın defo miktarına göre değişerek artabilir. Bu yüzden eğer fayansın defosu azsa daha az fiyat gösterebilirler. Defolu fayans almak yerine sağlam fayans almak daha mantıklıdır çünkü uzun ömürlü olur. Ancak fayansın defosu çok büyük ve kullanıma uygun değilse alınabilir.

Defolu Fayans FiyatlarıPinPin

Defolu fayans modelleri anlık daha ekonomik gibi dursa da geleceğe dönük  pahalı olabilir. Çünkü defolu olması hem kullanışlı olmasını engelleyip hem de tekrar hasar görmesine neen olabilir. Defolu fayans modelleri arasında özellikle Seramiksan markası diğerlerine göre daha pahalıdır. Bunun duvar seramiği versiyonu yaklaşık 400 TL olarak bilinmektedir.

Defolu Fayans FiyatlarıPinPin

En Yeni Fayans Fiyatları

Birçok kişi en yeni fayans fiyatalrı hakkında bilgi almak ve bunları evine yerleştirmek istemektedir. Defolu fayans fiyatları her yıl değişim gösterse de genelde defonun miktarına göre belirlenir. Bu yüzden defolu fayans fiyatlarını belirlerken defonun derecesi çok önemlidir. Defo hem çok belirgin hem de düzelmeyecek gibiyse daha ucuz fayans fiyatı biçilir. Ancak defo çok küçük ve gözle görülemeyecek kadar hafifse daha pahalı fiyat olur.

Defolu Fayans FiyatlarıPinPin

Güncel Fayans Fiyatları

Güncel fayans fiyatları herkesin bütçesine uygun şekilde ayarlanmıştır. Kendi tercih ve zevkinize uygun olan fayans modellerini alma imkanınız bulunur. Her bütçeye uygun şekilde çeşitlendirilen bir fayans listesi hazırlanmıştır. Bu yüzden hem tarzınıza ve isteğinize hem de bütçenize uygun fayans satın alabilirsiniz.

Defolu Fayans FiyatlarıPin

Fayans satın alırken görselliğine ve fiyatına odaklanmadan önce kullanışlılığına odaklanmanız gerekir. Fayansları satın alırken çok kir tutmaması ve kaygan olmaması önemli bir konudur. Aynı zamanda üzerinde çizik ya da leke bırakmaması da gerekmektedir. Bu yüzden fiyat ve markasından çok fayansların kullanışlı olması önemlidir. Kullanışsız fayanslar kısa süre içinde yenilenmek ister ve bu daha pahalı olur. Bu yüzden sırf en ucuz diye kalitesiz fayans almak yanlıştır.

Galeri

Defolu Fayans FiyatlarıPinPin Defolu Fayans FiyatlarıPinPin Defolu Fayans FiyatlarıPinPin

Oylayın post

Yorum yapın