Dubleks Ev Modelleri

Dubleks ev modelleri farklı seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde en yeni dubleks ev modelleri arasında birçok alternatif mevcuttur. Dubleks ev modellerinde özellikle artık bahçeye çok dikkat edilir. Bahçe olması ve bahçenin yeşilliklerle örtülü olmasına özen gösterilir. Aynı zamanda  ev modelleri arasında daha büyük yapıdaki dubleksler görülebilir. Küçük ve dar dubleksler olduğu gibi oda sayısı fazla ve geniş dubleksler de mevcuttur. Kaç kişi yaşadığınıza bağlı olsa da geniş dubleks modelleri daha sık tercih edilir. Çünkü hem çabuk dağılmaması hem de kolay dekore edilmesi noktasında geniş dubleks modelleri daha avantajlıdır.

Dubleks Ev ModelleriPinPin

En Yeni Dubleks Ev Modelleri

Yeni eve taşınmak isteyenler en yeni ev modelleri hakkında bilgi almak istiyor. En yeni dubleks modelleri arasında özellikle ahşap tonların ağırlıkta olduğunu görebiliriz. Dubleksler artık daha çok dış cephesinde ahşap tonlara ve uygulamalara yer vermiştir.  Aynı zamanda evin iç cephesinde de daha otantik bir hava yaratılmaya çalışılmıştır.

Dubleks Ev ModelleriPinPin

Dubleks ev modellerinde genellikle salon ve mutfağın aynı yerde olduğu görülür. Ancak son dönemlerde artık ayrı bir mutfak ve salon tercih edilmeye başlanmıştır. İkisinin aynı yerde olması çabuk kirlenme ve dağılmadan dolayı artık sık tercih edilmemektedir. Dubleks ev modellerinde ayrıca oda sayısı da belirleyici bir faktör olarak karşımıza çıkar. Çocuk ve yaşayan kişi sayısına bağlı olarak daha çok odalı dubleksler tercih ediliyor.

Dubleks Ev ModelleriPinPin

Farklı Dubleks Ev Modelleri

Farklı dubleks ev modelleri arasında özellikle artık bahçede havuz olmasına daha fazla önem veriliyor. Tatil ihtiyacının karşılanması adına evlerin önünde kullanışlı bir havuz olması birçok kişi için idealdir. Bu yüzden villa alırken ya da yaparken geniş ve kullanışlı bir havuz kullanmak yerinde olur.

Dubleks Ev ModelleriPin

Bahçeli dubleks ev tercih edenlerin sayısı çoğalmış ve artık bahçeye daha fazla önem verilmeye başlanmıştır. Farklı dubleks modellerinde de özellikle yine bahçeye daha fazla önem verildiğini görebiliriz. Farklı dubleks ev modellerinde geniş ve kullanışlı bir bahçe misafirleriniz açısından da ideal olur. Dubleks evinizin bahçesinde keyifli anlar geçirebilir ve dinlenebilirsiniz.

Galeri

Dubleks Ev ModelleriPinPinDubleks Ev ModelleriPinPin Dubleks Ev ModelleriPinPin

Oylayın post

Yorum yapın