Düğün Salonu Duvar Dekorasyonu

Düğün salonu duvar dekorasyonu denildiği zaman akla gelebilecek pek çok çeşit bulunmaktadır. Evlenmek üzere olan çiftlerin yakından ilgilendiği bu durum, tercih edilebilecek konsepti de doğrudan etkilemektedir. Bazı düğün salonlarının vintage atmosfere sahip olmasının yanında bazılarının da oldukça sade ve modern olduğu görülmektedir. Düğün salonu duvar dekorasyonu  Düğün salonları için tercih edilen pek çok duvar dekorasyonu bulunmaktadır. Örneğin meşale veya birbirinden farklı tablolar, tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. İlginç konseptlere sahip olan dekorasyon örnekleri olsa da insanların alışılagelmiş seçenekleri tercih ettikleri görülmektedir. Aynı zamanda bu alanda tercih edilen ışıklandırma ve kullanılan renkler de düğün salonlarının atmosferini fazlasıyla değiştirmektedir. Düğün salonu duvar dekorasyonu

Düğün salonu duvar dekorasyonuPin

Düğün Salonu Dış Dekorasyonu

Düğün salonları ile alakalı olarak dekorasyon uygulamaları arasında sadece iç kısım bulunmamaktadır. Aynı zamanda düğün salonu dış dekorasyonu da önemsenen kriterler arasında yer almaktadır. Dış dekorasyon denildiği zaman akla ilk gelenler arasında düğün salonunun bahçesi, giriş kısmı gibi alanlar yer almaktadır. Düğün salonları, bahçeye sahip olan, kumsala yakın olan veya direkt salondan oluşan gibi pek çok farklı kategoriye ayrılmaktadır. Bahçeli düğün salonları, başlıca tercih edilen seçenek olmakla birlikte bahçe dekorasyonları da bir hayli önem kazanmaktadır.

Düğün salonu duvar dekorasyonuPinPin

  • Oturma alanları
  • Fotoğraf çekme alanları
  • Işıklandırma
  • Misafir kapasitesi

Sıralanan bu ve buna benzer pek çok detay, dış dekorasyon denildiğinde ön planda değerlendirilen durumlar arasında görülmektedir.

Düğün salonu duvar dekorasyonuPinPin

Düğün Salonu Tavan Dekorasyonu

Genel anlamda iç dekorasyona önem verilen düğün salonlarında tavan duruşu da önemlidir. Düğün salonu tavan dekorasyonu ile alakalı olarak son dönemlerde tercih edilen asma tavanlar veya germe tavanlar sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tarz uygulamaların kullanılması ile birlikte ışıklandırma ve diğer detaylar önem kazanabilmektedir.

Düğün salonu duvar dekorasyonuPinPin

Asma ve germe tavan kullanımında sadece ışıklandırma olabileceği gibi fotoğraflandırma seçenekleri de bulunmaktadır. Düğün salonunun sahip olduğu konsepte uyumlu olarak pek çok fotoğraf seçeneği değerlendirilebilmektedir. Burada evlenecek olan çiftlerin sadece dekorasyonları incelemesi ve kendi konseptlerine uygun olup olmadığına karar vermeleri gerekmektedir. Zira her bireyin zevk ve tercihleri farklı tutumlara sahip olabilmektedir.

Galeri

Düğün salonu duvar dekorasyonuPinPin Düğün salonu duvar dekorasyonuPinPin Düğün salonu duvar dekorasyonuPinPin

Oylayın post

Yorum yapın