Duvar Boyası Renkleri

Duvar boyası renkleri bakıldığında sevdiğiniz tarz ile beraber mobilyalarınızın tarzını yansıtan bir koleksiyona sahip olmanız gerekmektedir. Renklerle beraber renk tonlarına baktığınız zaman sizlere ilham verecek renk tonlarını yakalayabilirsiniz. Özellikle son dönemde koyu veya parlak renk tonlarında sağlayacağınız mobilya renkleri konusunda seçeceğiniz duvar boyalarında son dönemde popüler olan birkaç renk bulunuyor.

Duvar Boyası RenkleriPinPin

En çok boyanan duvar renkleri bakıldığında genellikle gri ile beraber koyu tonların hâkim olduğu duvar renkleri ile birlikte turuncu tonları aranan renkler arasında yer almaktadır. Özellikle Pinterest tarzı çevrimiçi kaynaklar üzerinden çok yumuşak tonlarda duvar boyası renkleri de hoş durmaktadır.

Duvar Boyası RenkleriPinPin

Evi Aydınlık Gösteren Boya Rengi

Boya rengi seçerken kullanılan halı, minder, perdeler, koltuklar veya TV ünitesinin rengi ve modeli önemli olmaktadır. Evi aydınlık gösteren boya rengi tonları genellikle en fazla tercih edilen modellerden olmaktadır. Bu renklere bakıldığı zaman eğer nötr renklerdeyse büyük ihtimalle odanızı boyadığınız renklere etki etmeyebilir. Bu sebeple eğer koyu veya parlak renklerde mobilyalar bulunuyorsa bu durumda daha açık tonlarda boya seçilmelidir.

Duvar Boyası RenkleriPinPin

Odanın işlevini belirlemek, oluşturulmak istenen atmosferi belirlemenizde yardımcı olabilir. Bununla beraber dinlenilecek oda, yatak odası veya mutfak alanlarında daha ferah bir ortam elde etmek için duvar boyası önemli olmaktadır. Dekorasyon sürecinin başına bakıldığı zaman oluşturmak istediğiniz mekân ile atmosfer türlerini indirgeyebilirsiniz.

Duvar Boyası RenkleriPin

Son Moda İç Cephe Boya Renkleri

En sık olarak kullanılan son moda iç cephe boya renkleri konusunda özellikle modası hiçbir zaman bitmeyen mavi, gri, beyaz ile birlikte kum beji renkleri parlayan modellerle birlikte gri mavi, andezit, tütsü, mercan gibi birçok favori duvar renk yer almaktadır. Yaşam alanınızı renklendiren ve zevkinizi yansıtan dokulara bakıldığı zaman iç dekorasyonda trend renkler bulunur ve çoğu zaman bu evlerde basit ve sade dekorasyon önerileri yer almaktadır.

Duvar Boyası RenkleriPin

Bu sene özellikle iç ısıtan renklere bakıldığında açık şeftali rengi, hardal sarısı, yanık turuncu tarzındaki siyah renkler odayı modern ve konforlu gösterir. Seçilen ve modası değişmeyen açık renklere bakıldığında nötr krem, açık yeşil, fildişi, nane yeşili renklerde popüler olmaktadır.

Galeri

Duvar Boyası RenkleriPinPin Duvar Boyası RenkleriPinPin Duvar Boyası RenkleriPinPin

 

Oylayın post

Yorum yapın