Duvar Saati Modelleri

Duvar saati modelleri ile birlikte odaların duvarları süslenerek farklı bir dekorasyon katılabilmektedir. Ev dekorasyonlarına bakıldığı zaman duvar saatlerinde hem gündelik kullanımda saati öğrenmek açısından hem de sade ve boş duran duvarları süslemek açısından önemli olabilmektedir. Duvarlarda sağlanan şık saat tasarımları ile daha dolu ve zengin görünmesi sağlanır. Bunun için birçok saat modelleri kişiye özel olarak tasarlanır.

Duvar Saati ModelleriPinPin

İster kadransız, baskılı, roma rakamlı şekilde tasarlanan duvar saatleri farklı renk seçeneklerini sağlar. Nostalji sevenler için fotoğraf albümü şeklinde dizayn edilen duvar saatleri ile beraber birçok koleksiyon imkanı yer almaktadır.

Duvar Saati ModelleriPinPin

Salon Duvar Saati Modelleri

Salonlarda kullanılan duvar saati modelleri duvarları süslemek açısından önemli bir adımdır. Özellikle şık ve gösterişli olan mobilyalara özel bir duvar saati seçmek önemlidir. Bu alanda özellikle metalik görünümü olan ve aynı zamanda camsız ve camlı olan modellerle birbirinden güzel duvar saatleri mevcuttur. Birçok marka salon duvar saatleri modelleri canlı renkler dışında daha metalik ve gold renklerini kullanmıştır. Duvar saatleri evin duvarları içerisinde hayata bakış açınızı ve enerjinizi belirleyen önemli dekorasyon ürünleridir. Bunun dışında evinizi tamamlayan  saat modelleri konusunda birçok renk ve modelde ürün skalası bulunur.

Duvar Saati ModelleriPinPin

Mutfak Duvar Saati Modelleri

Mutfak için sağlanan duvar saati  özellikle dolapların renkleri ile mutfak tasarımı önemlidir. Bunun dışında daha seramik dokunuşu olan yeni moda saat stilleri tercih edilebilir. Mutfak dekorasyonlarında aranılan tarzlarda bir mutfak modeli konusunda canlı ve renkli tasarımlar mutfaklarda kullanılabilir. Son dönemde sıklıkla satılan duvar saatlerinde burçlu olan duvar saatleri ve aynı zamanda eskitme dokunuşlu duvar saatleri de yer almaktadır.

Duvar Saati ModelleriPin

Mutfak duvar saati modelleri içerisinde kişiler tablolu  ile ayna duvar saati modellerini seçebilirler. Bunun dışında duvar saatlerinin boyutuna göre ve kullanılan malzemeye göre fiyatlarda değişiklik gösterebilmektedir. Bunun dışında diğer odalar için fotoğraf albümü şeklinde dizayn edilen duvar saatleri ile beraber birçok koleksiyon imkanı konusunda bu tarz duvar saatleri tercih edilebilen önemli modeller arasında yer almaktadır.

Galeri

Duvar Saati ModelleriPinPin Duvar Saati ModelleriPinPin Duvar Saati ModelleriPinPin

Oylayın post

Yorum yapın