En İyi Duvar Boyası

En iyi duvar boyası herkesin zevkine göre şekillenir ve ne istediğinizle alakalı bir durumdur. Duvar boyaları günümüzde oldukça pahalı olmaya başladığı için bu konuda iyi seçim yapmalısınız. Eğer duvar boyanızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız içerisindeki kimyasalları iyi bilmelisiniz. Duvarda oluşan lekelerin silerken  çabuk geçmesini istiyorsanız saten boya tercih edebilirsiniz. Leke tutmama konusunda diğerlerinden daha iyi olan bu boya, oldukça kalıcıdır. Silinebilir bir boya olduğu için sürekli duvarları boyamanıza ve yeniden süreç başlatmanıza gerek kalmaz. Ancak bu boyanın da maliyeti diğerlerinde göre bir tık fazla olabiliyor. Bu yüzden hem maliyeti uygun hem de saten olmasına özen göstermeniz gerekir.

En İyi Duvar BoyasıPinPin

En İyi Duvar Boyası İçin Renk Seçenekleri

Birçok kişi yeni eve taşınırken ya da evini yeniden dekore ederken duvarlarını tekrar boyamak ister. En iyi duvar boyası seçenekleri de birçok kişinin tercihine göre değişebilir. İşte bu noktada hem kendi zevkinizi ön planda tutmalı hem de boyanın kullanışlılığını seçmelisiniz.  Boya markalarına göz attığımızda özellikle Marshall boya diğerlerinden bir adım öne çıkıyor. İçeriğindeki yoğun kimyasallar sayesinde boyanın daha kalıcı olmasını sağlayan bir markadır. Aynı zamanda Jotun ve Filli boya da Marshall boyadan sonra en çok tercih edilenlerdendir.

En İyi Duvar BoyasıPinPin

En İyi Duvar Boyası İçin İpuçları

En iyi duvar boyası için ipuçları alabilirsiniz ancak ilk olarak boyanın neler içermesi gerektiğinizi siz belirlemelisiniz. Sizin için boyanın leke tutmaması mı yoksa boyanın kalıcı olması mı daha önemli buna dikkat etmelisiniz. Günümüzde çok tercih edilen Polisan boya, diğer markalara göre daha kalıcıdır. Aynı zamanda içerdiği etken maddeler sayesinde boyanın parçalanmamasını ve üzerinde leke tutmamasını sağlar. Bu yüzden Polisan boyanın saten boya versiyonu tam size göredir.

En İyi Duvar BoyasıPinPin

Duvar boyasının kolay biçimde sürüldüğünü unutmadan bunu kendiniz de yapabilir ve ekstra para ödemeyebilirsiniz. Ancak işi uzmanında yaptırmak istiyorsanız bu noktada biraz harcama yapmanız söz konusu olabilir. Duvar boyasını sürerken boyanın içerisindeki elementlere zarar vermemeye özen gösterin. Aynı zamanda duvar boyasını çok sık tekrarlanmasına gerek kalmayacak bir markadan seçmelisiniz.

Galeri

En İyi Duvar BoyasıPinPin En İyi Duvar BoyasıPinPinEn İyi Duvar BoyasıPinPin

Oylayın post

Yorum yapın