En İyi Duvar Saati Modelleri Nelerdir?

En iyi duvar saati modelleri aslında her eve yakışacak duvar saatleridir. Nude, beyaz ve tonları gibi her dekorasyona uyumlu renkler kullanılan duvar saatlerinden özel tasarım saatleri burada listeledik.

Duvar saatleri çeşitleri tasarıma ve saatin mekanik yapısına göre değişir. Dekoratif duvar saatleri mekanik aksamları çok kaliteli olmayan ama duvarda bir tablo gibi duran, hoş, etkileyici saatlerdir. Analog saatler genelde klasik duvar saatleridir. Çerçevelidir. Bunun yanında indirimli duvar saatleri ya da en ucuz duvar saatleri de bulunmaktadır. 50 TL altı olan bu saatlerin genelde bir çerçevesi yoktur. Genelde sadece saatin göbeği olur, saatin numaraları kabartmalı ve yapışkandır. Duvara monte edilen saat modelleri de bulunmaktadır. Elbette duvar saati seçerken ev dekorasyonu da önemlidir. Evinizin dekorasyonuna en uygun duvar saatini seçmeniz için ev dekorasyonu ile ilgili yazılarımıza göz atabilirsiniz.

En İyi Duvar Saati Modelleri Nelerdir?

En iyi duvar saati modelleri, evlere en çok yakışan ve en çok tercih edilen duvar saatlerini, fiyatlarını ve satıldıkları pazar yerleri sizler için listeledik:

Regal İnce Çerçeve Klasik Duvar Saati – 185.00 TL (amazon.com.tr)

en iyi duvar saati modelleriPin

Klasik, hatta genelde iş yerlerinde görmeye alıştığımız bu saat modeli, sessizdir. 30 cm çapında olan bu saat modeli sert plastikten yapılmıştır. Regal duvar saatinin 2 yıl garantisi vardır.

En Ucuz Duvar Saati: Otantik Dekoratif 3d Duvar Saati Pleksi Ayna Roma Rakamlı Büyük Boy – 42.00 TL (trendyol.com)

en ucuz duvar saatiPin

3D pleksiden yapılan bu saatleri duvara yapışan modellerdir. Sadece göbek ve yapıştırılmak üzere hazırlanmış numaralar ile gelir. Fiyatının çok uygun olması nedeniyle en çok tercih edilen duvar saatleri kategorisindedir. En ucuz duvar saati fiyatı 2023 yılı için 41.00 TL’dir

Aynalı Duvar Saati Büyük Boy Dekoratif Vıp Aynalı Duvar Saati 50 Cm – 173.00 TL (trendyol.com)

 

aynalı duvar saati modelleriPin

 

Aynalı duvar saatleri, fiyat olarak 150 TL altındaysa, genelde, pleksiden yapılır. Cam duvar saatleri fiyatları 250 TL üstüdür. Dolayısıyla buradaki duvar saati pleksidir. Elbette çocuklu aileler için camdan çok daha mantıklı bir seçim olacaktır.

Metal Krom Kaplama Camlı Aktif Çarklı Duvar Saati – 921.00 TL (trendyol.com)

en iyi duvar saati modeliPin

Bu duvar saati modeli solma, eskime yapmayan metal kasadan üretilmiştir. Ürün boyutu 45x45x6 ölçülerindedir. Krom kaplama olan bu model, sessiz akar saat modelidir. Paslanma ya da oksitlenme durumuna karşılık bu tür duvar saatlerinin kuru bezle silinmesi gerekir.

 

Oylayın post

Yorum yapın

1