En Ucuz Beyaz Eşya Nereden Alınır?

En ucuz beyaz eşya nereden alınır? En uygun fiyat her zaman en kalitesiz beyaz eşya demek midir? Ucuz beyaz eşya almak için bakacağınız ilk yer neresi? Tüm bu soruların cevabını sizler için derledik.

En Ucuz Beyaz Eşya Nereden Alınır?

En ucuz beyaz eşyalar, genelde evin temel ihtiyacı olarak sayılan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli süpürgedir. Bu ürünlerin en uygun fiyata gelmesi ise iki şekilde olur:

  • Kampanya Dönemleri
  •  Toplu Alımlar

Taksitle almak zorunda kalınacaksa da en azından çeyiz paketleri tercih edilirse çok daha fazla ürün, ekonomik rakamlarla alınabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken, her zaman ucuz olan ürünün uzun ömürlü olmadığı gerçeğidir. Bunun için en ucuz beyaz eşya nereden alınır sorusu çok önemlidir.

Büyük markalar, malzeme kalitelerini düşürerek ya da hurda malzemeleri dönüştürerek alt markalarını meydana getirirler. Bu alt markalar, üst markalardan çok daha uygun fiyata satılır. Ama servis ve satış sonrası hizmetleri ile büyük markalara tabii oldukları için butik ya da ihraç ürünlerinden çok daha akıllıca bir seçim olacaktır.

SEG Markası

SEG, genelde BİM, A101, ŞOK gibi ucuz zincir marketlerde gerçekten de bütçe dostu fiyatlarla satılan bir beyaz eşyadır. Ancak SEG hangi ülkenin sorusunu da beraberinde getirmektedir.

SEG EN UCUZ BEYAZ EŞYA NEREDEN ALINIRPin
SEG Beyaz Çamaşır Makinesi

SEG markası, Zorlu Holding’e bağlı bir Rus markasıdır. Marka, önce LCD televizyon üretmiş sonra beyaz eşya ve diğer elektronik aletleri satışa sunmuştur. Yerli malı olması bakımından ucuzdur.

SEG Bulaşık MakinesiPin
SEG Bulaşık Makinesi

SEG marka ürünleri şuradan bulabilirisiniz:

Profilo Düğün Paketleri

Profilo, Türkiye’nin köklü markalarından birisidir. Yerli üretim olduğu içinde performans/fiyat ürünüdür. Şu an, görseldeki düğün paketinin güncel fiyatı 24.000 TL’dir. Bu paketin içinde no-frost buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesi bulunmaktadır.

 

Profilo Düğün PaketleriPin
Profilo Düğün Paketleri

Profilo düğün paketinin en düşük fiyata bulunduğu yer Gitti Gidiyor pazaryeridir.

Regal Çeyiz Paketi

Regal, akıllara o meşhur “aklımı seveyim” reklam filmi ile kazınmıştır. Tasarruf konusunda akla gelen ilk markalardan olan Regal, bu iddiasını bugün de devam ettirmektedir.

regal beyaz eşya düğün paketiPin

Regal, genelde internet üzerinden ya da resmi web sayfasından yayınlanmamaktadır. Genelde bayiiler üzerinden satış gerçekleşmektedir. Şu an Regal marka buzdolabı, çamaşır makinesi ve buzdolabından oluşan çeyiz paketinin 17.500 TL’dir.

Arçelik Çeyiz Paketi

Arçelik markasının çeyiz paketleri sanılanın aksine çok çeşitlidir. En ucuz beyaz eşya kategorisinde de Arçelik çeyiz paketleri de bulunmaktadır.

Pin

Şu an en ucuz Arçelik beyaz eşya takımı 20.500 TL’dir. Bu çeyiz paketleri de buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesine oluşturmaktadır.

Arçelik de bayii  odaklı bir satış mantığı bulunmaktadır. Bu bakımdan da internet üzerinden satış olmamaktadır.

3/5 - (1 vote)

Yorum yapın