En Ucuz Mobilya Nereden Alınır?

En ucuz mobilya nereden alınır? Ya da soruyu şöyle soralım, internet üzerinden en ucuz ve güvenilir, orta kalite mobilya satan yerler ve markalar neler?

Mobilya, çok büyük sektör; bu nedenle bu listelemede mobilya markalarına göre bir sıralama yaptık. Çeyiz ya da düğün paketleri için de ayrı bir başlık açtık çünkü mobilya fiyatları bakımından bu tür toplu alımlar çok daha uygun fiyata olmaktadır. Ayrıca artık tek bir sınıf ya da türde mobilya imal eden bir marka kalmamıştır; neredeyse bütün markalar bir evin ihtiyacını

En Ucuz Mobilya Nereden Alınır?

Tanınmış, güvenilir ve kaliteli sayılabilecek  en uygun fiyatlı mobilya markaları şunlardır:

  1. Vivense
  2. Koçtaş
  3. Enza Home
  4. Alfemo
  5. Bellona Mobilya
  6. Mondi Mobilya
  7. İnegöl Mobilya (Sadece Bursa’da Yaşayanlar için)
  8. Kilim Mobilya
  9. Minar Mobilya
  10. Siteler Ankara

En Ucuz Mobilya Markası: Vivense

Vivense, aslında sadece en ucuz mobilya takımı satıyor desek haksızlık yaparız. Marka bir mobilya pazaryeri ve burada genelde küçük imalatçılar hizmet vermekte. Bunları uygun fiyata alıyor, diğer büyük markalar kadar showroom’ sahasına girmiyor. Dolayısıyla maliyetler en aza indiği için bu da fiyatlara yansıyor. Ek olarak Vivense gerçekten çok ama çok fazla indirim kampanyası yapıyor, kupon dağıtıyor.

"<yoastmarkPin

"<yoastmarkPin

Koçtaş: En Çok Çeşidin Bulunduğu Marka

Koçtaş, kurulum ve montaj bakımından en iyi markalardan bir tanesi. Ama sanılanın aksine mobilya satmakta ve gerçekten performans/fiyat bakımından çok iyi ürünler bulunmakta.

"<yoastmarkPin

"<yoastmarkPin
En Ucuz Mobilya Nereden Alınır

Enza Home: Kaliteli ve Ucuz Mobilya

Enza Home, yurt dışına da başarılı bir firmadır. Dolayısıyla tasarımları ile göz dolduran bir markadır. Ve bu markanın en çok sevilen mobilyaları ise yemek takımları.

Enza Home en ucuz yemek takımıPin
En Ucuz Mobilya Nereden Alınır
Enza Home en ucuz koltuk takımıPin
En Ucuz Mobilya

Alfemo: Türkiye’nin Köklü Mobilya Markası

Alfemo, çok diğer mobilya firmalarından daha ucuza üretim yapmamaktadır. Ancak üretimleri tam bir performans/fiyat ürünüdür. Ama maalesef çok fazla kampanya yapmamaktadır.

alfemo en ucuz yemek takımıPin
En ucuz mobilya nereden alınır

Pin

Bellona Mobilya: Yılların Mobilya Markası

Bellona, dijital pazara girmeden önce bayilik üzerinden satış yapan bir marka idi. Dolayısıyla hala Trendyol, Koçtaş gibi yerlerde Bellona markasını görmek mümkün. Ancak marka, resmi web sayfasından satış yapmaktadır.

Mondi: Yatak Odası Mobilyaları Konusunda En İyisi

Mondi, mobilya sektörüne yatak odası ile girmiş bir marka. Dolayısıyla bugün de en çok sevilen ve satılan ürünleri yatak odasu takımları. Ancak Mondi’nin konsept ürünler diye adlandırdığı koleksiyonu, performans/fiyat anlamında çok başarılı.

Siena konsepti, Mondi’nin en çok sevilen konsept ürünlerinden birisi. Fiyatı pahalı gibi dursa da Mondi, ürün başına fiyat verdiği için tüm konsepti olduğundan daha uygun fiyata edinebilirsiniz.

4/5 - (1 vote)

Yorum yapın