En ucuz ofis mobilyaları nerede bulunur?

D DEn ucuz ofis mobilyaları fiyatları mobilyanın hammaddesine, boyar maddesine ve ömrüne göre değişir. Genelde ofis mobilyaları özellikle çok fazla misafir kabul edilmeyen, dolayısıyla pek fazla kullanılmayan dairelerde uygun fiyatlı olan sunta hammaddeli mobilyalar tercih edilir.

Ucuz ofis mobilyaları :

  • Demonte gelir.
  • Genelde suntadan yapıldıkları için birden fazla tak çıkara uygun değildir. Düzgün monte edilmelidir
  • Sunta, suya dayanıklı değildir. Bu bakımdan balkon, teras kullanımına uygun değildir.
  • Çok ucuz olan ofis mobilyalarının boyar maddeleri sağlığa zararlı olabilir. Bu bakımdan uygun fiyatlara, piyasanın çok altında olan ofis mobilyalarına bakmamak da fayda var.
  • İkinci el MDF ya da ağaç mobilya almak da bir seçenektir. sahibinden.com, letgo.com gibi alanlarda ikinci el mobilya satılmaktadır. Buradaki tek problem nakliye olacaktır. Nakliye sorunu çözüldüğünde kaliteli, dönüşüme hazır bir ofis mobilyası elde edersiniz

İnternetteki En Ucuz Ofis Mobilyaları ve Fiyatları

İnternette bulunabilecek en ucuz ofis mobilyaları, fiyatları ve markaları bu listededir:

en ucuz ofis takımı yurdesignPin

Masa, sandalye, keson takımı, Yurudesign markalı bu ofis mobilyası, 1.sınıf suntalamdan yapılmıştır. Bu ofis takımının en önemli özelliği birleşim yerlerinin de PVC kaplama olmasıdır.  Puanı 5 üzerinden 4’tür. Olumsuz yorum almasının nedeni teslimatının geç olmasındandır.

en ucuz ofis masasıPin

Tekli, ahşap masa olarak performans/fiyat ürünü olan bu ürün, demir ayaklı ve ahşap malzemeden yapılmıştır. Çam ağacından yapılan her ürün gibi bir ahşap korumasına ihtiyaç duyar. Eğer masanın yapılışının üstünden birkaç saat geçmişse bu koku ile size ulaşacaktır. Yapılan yorumlardaki tek olumsuz yan bu kokudur. İyi bir havalandırma koku, 3 gün içinde geçecektir.

en ucuz ahşap ofis masasıPin

Bu ofis mağazası diğer modellerden daha ağır, daha modern bir görüntüye sahip. Dolayısıyla müdür ya da makam masası olarak kullanılmaya daha uygun. Çam ağacından yapılan bu ofis mobliyası da demonte olarak gelmektedir. 79 değerlendirmesi olan ürünün 5 üzerinden 4.5 puana sahiptir. Bunun en önemli nedeni masanın makam masası olacak genişliğe sahip olmasıdır.

  • Yurudesign Vario A Ofis Çalışma Masası Beyaz 140 * 60 cm – 644.73 TL (trendyol.com)

    en ucuz ahşap ofis masası beyazPinBu ofis masası tam bir performans/fiyat ürünüdür. Çünkü birinci sınıf kalite, 18 mm yongadan yapılmıştır. PVC kaplama tüm kenarlara yapılmıştır. Dolayısıyla suya daha dayanıklıdır. Ek olarak kırık beyaz rengi de onu tüm ofislere uyumlu hale getirmektedir.

Ahşap Masif Dekoratif Tasarım Çalışma Masası Ahşap Ofis Masası – 899.00 TL (gittigidiyor.com)

en ucuz ahşap ofis masası modelleri demir ayaklıPin

149 cm genişlik, 69 cm derinlik, 75 cm yükseklik ölçülerine sahip olan bu ofis masası, %100 çam ağacından imal edilmektedir. Modern bir görüntüye sahiptir. Çünkü son günlerde çokça kullanılan A kesim demir ayaklara sahiptir. Ortamdaki nem oranı kontrol edilebilir ve düzenli vernikleme çok uzun süre dayanıklılığını korur.

ofis oturma alanıPin

2 – 1 -1 bekleme koltuk takımı ya da çay seti olan bu mobilyalar modern bir tasarıma sahiptir. Dolayısıyla doğru dekorasyon ile şık bir ofis bekleme koltuğu haline gelir. Üründe ahşap malzeme kullanılmıştır. Gürgen ağacından imal edilen bu ürün, 2 yıl üretici garantisindedir.

Oylayın post

Yorum yapın