En Ucuz Yemek Odası Takımları ve Markaları

En ucuz yemek odası takımları, butik markalarda olabileceği gibi malzeme kalitesine bağlı olarak İstikbal, Vivense gibi büyük markalarda da bulunmaktadır. Burada, aslında yemek odası takımının fiyatı, malzemesi, genişliği önemlidir. Pek çok marka, kullanılan malzemeye dayanarak her bütçeye hitap eden takımlar çıkarmaktadır. Burada önemli olan bir diğer durum da masanın ömrünün ne kadar olmasını istemeniz, kullanma alanınız, muhafaza etme biçiminizdir.

En Ucuz Yemek Odası Takımları ve Markaları Nelerdir?

Öncelikle şunu belirmek gerekir ki artık sunta hayatımızın her alanında var. Üstelik, birkaç süslü kelime ile aslında sunta olan masalar, gerçekten daha kaliteli bir ağaçmış gibi gösteriliyor. Bu bakımdan fiyatı 2.000 altında olan yemek odası takımlarında ceviz yazıyorsa biliniz ki o ceviz ağacın türü değil ya rengi ya da kaplamasıdır. Genelde 2.000 TL ve altı özellikle 6 – 8 kişilik yemek takımlarında ya ticari amaçla dikilen çam ya da sunta – çam kaplama kullanılır. Tam da bu nedenle 8 kişilik ve üstü ucuz yemek odası takımları ince; 4 kişilik olanlar kalın ama hafiftir.

En uygun fiyatlı, orta kalite yemek takımı üreyen markalar:

  • Vivense
  • İpek
  • Doğtaş
  • Evdemo

Vivense Yemek Masası Takımları – 2.100 TL

Vivense aslında tek bir marka değil; birden çok küçük ve orta işletmenin olduğu, bir nevi mobilya pazaryeri olan markadır. Bu nedenle piyasadaki en ucuz yemek odası markaları bu markanın çatısı altındadır.

Vivense’nin EVDEMO 4 kişilik mutfak masası takımı, bugün alınacak en ucuz yemek takımı olmasa da orta kalite, performans fiyat bakımından alınabilecek en iyi takımdır.  Bir masa ve dört sandalyeden oluşan yemek masasının malzemesi suntalamdır. Suntalam, içi sunta ile kaplı ama dört tarafı su geçirmez malzeme kaplı anlamına gelmektedir. Ömürlük bir masa olmasa da dikkatli kullanıldığında uzun süre sağlamlığını korur.

Evdemo Yemek Masası 4 kişilik En ucuz yemek odası takımıPin
Evdemo Yemek Masası 4 kişilik En ucuz yemek odası takımı

Ürünün şu anki fiyatı 2.100 TL’dir. Resmi web sayfasında ürün satışı bulunmaktadır.

İpek Yemek Odası Takımı – 6.290 TL

İpek, yılların mobilya markasıdır. Bu bakımdan tüm bütçeye hitap eden ürünleri bulunmaktadır ki yemek odası takımları da bu ürünlerin en önemlilerindendir.

Şu an İpek Mobilya’nın en ucuz yemek odası takımları arasında Elena Yemek Odası Takımı bulunmaktadır. Bugünkü fiyatı 6.290 TL’dir. Bu fiyata satılan yemek odası takımından şu parçalar vardır:

  • Sabit Yemek Masası
  • Konsol
  • 4 adet sandalye
İpek Mobilya En Ucuz Yemek Odası TakımıPin
İpek Mobilya En Ucuz Yemek Odası Takımı

İstenirse bunlar ayrı ayrı da satılmaktadır. Eğer sadece yemek odası için yemek masası ve sandalyesi lazımsa fiyatları şu şekildedir:

  • İpek Mobilya Elena Sabit Yemek Masası: 1.028 TL
  • İpek Mobilya Elena Yemek Odası Sandalyesi (1 adet): 675 TL

Dört kişilik, sabit masalı ve dört adet sandalyesi İpek Mobilya yemek odası takımı fiyatı 3.728 TL’ye gelmektedir. İpek mobilya Elena yemek odası takımı fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Doğtaş Yemek Odası Takımı – 5.115 TL

Doğtaş’ın en ucuz yemek odası takımı NOVA yemek takımıdır. Bu fiyat, yalnızca açılır yemek masası için geçerlidir. Suntalan malzemeden yapılmış olsa da en çok olumlu yorum alan yemek odası takımlarındandır. Oval, 220 x 100 cm olan yemek masası, Doğtaş tarafından 2 yıl garantilidir. Trendyol, şu an Doğtaş için en ucuz yemek masası fiyatını sunmaktadır.

Pin

Doğtaş yemek odası sandalyeleri 900 TL’den başlamaktadır. Doğtaş yemek sandalyeleri için buraya tıklayabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın