En Yeni Nişan Masası Kendin Yap Fikirleri

En Yeni Nişan Masası Kendin Yap Fikirleri

En yeni nişan masası kendin yap fikirleri konusunda öneriye ihtiyacınız varsa; çok yüksek ihtimalle aile içerisinde bir nişan yapacaksınız demektir. Evde nişan masası hazırlama konusunda birden fazla öneri olduğu gibi; ekonomik olarak da artıları bulunuyor. Kendi masanızı baştan yaratmak istiyorsanız, içeriğimize göz atabilirsiniz.

Doğru Alanı Tespit Etmelisiniz!

Nişan Masası FikirleriPin

Nişan masası kendin yap fikirleri konusunda denemelere başlamadan hemen önce, ilk olarak doğru alanı tespit etmeniz gerekiyor. Genellikle salon tercih edilirken; bazı durumlarda misafir odasının da kullanıldığı oluyor.

Doğru alanı tespit ettikten sonra; masanın konumlandırılacağı duvarı isteğinize bağlı olarak süslemeniz gerekiyor.

Kullandığınız renklere ve figürlere bağlı olarak el yapımı nişan masası tasarlamaya geçebilirsiniz.

Özel Tasarım Nişan Masa Örtüsü

Özel tasarım nişan masa örtüsü, sanıldığının aksine oldukça basit bir şekilde yapılabilmekte. Bunun için ihtiyacınız olanlar sırasıyla;

  1. Sade renkli masa örtüsü
  2. Müstakbel eşinizle fotoğraflarınız
  3. İsteğe bağlı süs ürünleri
  4. Söz yazılı ve anlamlı notlar
  5. Masa boyutunda cam

Nişan Masası FikirleriPin

İlk olarak masa üstüne, aldığınız sade renkli masa örtüsünü serin. Üzerine düzenli ve sıralı bir şekilde fotoğrafları, notları ve diğer süs ürünlerini yerleştirin.

Görünüşünden ve düzeninden emin olduğunuz takdirde; üzerine hazırlanan cam tabakayı yerleştirin.

Masa Düzeni Çok Önemli!

Nişan Masası FikirleriPin

Nişan masası yaparken masanın modeli ne olursa olsun, düzen oldukça önemli! Masanın üzerine sereceğiniz sade renkli bir örtü, ufak dokunuşlarla oldukça göz alıcı bir hale gelebilir.

Örtü üzerine mum, pasta, sizin için anısı olan birkaç parça dekorasyon ürününü yerleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, arka fondaki duvara da masanızı ve dekorasyonunuzu destekleyecek dokunuşlar yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra; masanın ayaklarını kurdele, renkli folyo kağıtları ve benzeri süs parçalarıyla da süsleyebilirsiniz.

Sandalyeler Uyumlu Olmalı!

Nişan Masası FikirleriPin

Nişan masası kendin yap fikirlerinde masanın yanı sıra, kullanılan sandalyelerin de uyumu oldukça önemli. Zira masanın zıt renginde ya da farklı bir modelde sandalye kullanımı abes duracak ve tüm ihtişamı bozacaktır.

Yukarıda anlattığımız en yeni nişan masası kendin yap fikirleri ile beraber; oturacağınız sandalyeyi de tasarlamanız gerekecektir.

Pin

Nişan Masası FikirleriPin

Nişan Masası FikirleriPin

Pin

Pin

Nişan Masası FikirleriPin

Oylayın post

Yorum yapın