Retro Aksesuarlar

Retro Aksesuarlar
Retro Aksesuarlar/ Günümüzde kişilerin en çok ilgi duyduğu tarzlardan birisi de retrodur. Eskiyi yansıtan bu tarz kimi zaman işyerlerinde, kimi zaman da evlerde görülebilir. Retro tarz yaratmak isteyen kişiler genellikle büyük mobilyalar...

Retro Aksesuarlar/ Günümüzde kişilerin en çok ilgi duyduğu tarzlardan birisi de retrodur. Eskiyi yansıtan bu tarz kimi zaman işyerlerinde, kimi zaman da evlerde görülebilir. Retro tarz yaratmak isteyen kişiler genellikle büyük mobilyalar ile bu görünümü elde ederler. Retro aksesuarlar ile de bu tarzı desteklemek mümkündür. Küçük aksesuarlar ile dekorasyon bir bütün haline getirilebilir.

Retro Aksesuarlar

Aksesuarlar dekorasyonda önemli bir yer kaplar. Kişiler genellikle büyük eşyaları alır, ancak aksesuarlara yeteri kadar özenmezler. Bir dekorasyonu tamamlayan detaylar genellikle küçük dokunuşlardır. Aksesuarlar ile birlikte küçük dokunuşlar gerçekleştirilebilir ve istenilen görünüm yakalanabilir. Kişiler hazır olarak alabilecekleri gibi bu aksesuarları kendileri de yapabilirler.

Retro Aksesuarlar

Retro Tarzda Kullanılan Renkler

arasında genellikle hardal, sarı, mavi ve yeşil gibi alternatifler yer alır. Turuncu ve pembe de retro dekorasyonda bulunması gereken renkler arasındadır. Retro eski zamanının yansıtılmasıdır, yani o zamanlardaki renklere yer verilmelidir. Eski zamanlarda mat renkler yerine parlak ve canlı renkler modaydı. Bu nedenle retro tarz yaratmak isteyen kişiler canlı renkleri tercih edebilirler.

Duvar Panoları

Retro tarzı en iyi yansıtacak aksesuarlardan birisi de duvar panolarıdır. Eski zamanlarda duvarda yer alan panolar ile süsleme gerçekleştirildi. Aksesuar olarak duvar panoları tercih edilebilir ve odadaki retro tarz desteklenebilir. Ancak bu aksesuarlarda kullanılan modeller ve renkler oldukça önemlidir. Eski zamanları yansıtan kabartmalı ve canlı renklerdeki duvar panoları dekorasyonu tamamlayıcı parçalar arasında yer alacaktır.

Retro Aksesuarlar

Retro Ev Eşyaları

Banyo ve mutfakta kullanılan retro ev eşyaları ile istenilen görünüme kavuşmak mümkündür. Banyoda kullanılan sabunluk, paspas ve daha birçok farklı aksesuar retro tarzda tercih edilebilir. Mutfakta kullanılan kettle, bardak gibi küçük eşyalar da retro kullanılarak istenilen tarz elde edilir.

Retro Aksesuarlar

Retro Perdeler

Retro perdeler ile birlikte zaman yolculuğu yapmak mümkündür. Odanın enerjisini yükselten ve canlı renkleri ile dikkat çeken perdeler kullanılabilir. Eğer odaya retro tarz yansıtılmak isteniyorsa mobilyalar diğer eşyalar ile desteklenmelidir. Perdeler de tarzı yansıtma konusunda oldukça etkili olacaktır. Perdeler ile kırlentleri uyumlu seçmek de retro bir tarz elde etmek için yeterli olacaktır.

Galeri

Retro Aksesuarlar Retro Aksesuarlar Retro Aksesuarlar

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.