25 Metrekare Salon Nasıl Döşenir?

25 Metrekare Salon Nasıl Döşenir?
25 metrekare salon nasıl döşenir sorusu ev sahipleri tarafından sıklıkla sorulmakta ve cevap aranmaktadır. 25 metrekare salonu bulunan minimal bir eve sahip olan bireyler, salonlarını nasıl döşeyecekleri konusunda bilgi sahibi olmak...

25 metrekare salon nasıl döşenir sorusu ev sahipleri tarafından sıklıkla sorulmakta ve cevap aranmaktadır. 25 metrekare salonu bulunan minimal bir eve sahip olan bireyler, salonlarını nasıl döşeyecekleri konusunda bilgi sahibi olmak istemektedirler. 25 metrekarelik bir salonu döşemek için kullanacağınız eşya ve dekorasyonların da küçük boyutlarda olması gerekmektedir. Aksi takdirde salonun içerisine istediğiniz her eşyayı sığdıramayabilirsiniz. Koltuk takımlarınız salonun içerisinde fazla yer kaplamamalıdır. Bu nedenle koltuk takımı seçimi yaparken olabildiğinde yeterli ve küçük boyutlardaki takımları tercih etmeniz gerekmektedir. Ayrıca evinizde TV ünitesi gibi ürünler kullanmaktansa televizyonunuzu salonunuzun duvarına monte etmeyi tercih edebilirsiniz. 25 m2 salon klima tercihinizi ise küçük boyutlu ve işlevli klimalardan yana kullanabilirsiniz.

25 Metrekare Salon Nasıl Döşenir

25 Metrekare Kare Salon Nasıl Döşenir?

Salonlar genelde dikdörtgen biçiminde oluyorken bazı evlerde kare biçiminde de olabilmektedir. Evlerinde kare ve 25 metrekarelik bir salona sahip olan bireyler, 25 metrekare kare salon nasıl döşenir sorusunu sormakta ve fikir sahibi olmak istemektedirler. Salonunuzun minimal ve kare olmasından dolayı özellikle eşya seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır.

25 Metrekare Salon Nasıl Döşenir

Küçük boyutlu kare salonlarınıza eşya seçimi yaparken işlevli eşyalar tercih etmeniz gerekmektedir. Alanınız az olacağı için mümkün olduğunca az ve kullanışlı eşyalar size çözüm sunacaktır. Eğer 25 metrekare salon mutfak içerisindeyse alanınız çok daha daraldığı için bazı eşyaları yerleştirmekten vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz.

25 Metrekare Salon Nasıl Döşenir

25 Metrekare Salon Dekorasyonu

Salonlar evin en önemli ve en çok vakit geçirilen bölümlerinden biridir. 25 metrekare salon dekorasyonu ise salonları daha geniş gösterebilmektedir. Örneğin açık renk bir duvar boyası ve çiçek saksıları salonunuzu olduğundan daha büyük gösterebilmektedir. Ayrıca duvarlara monte edeceğiniz gömmeli raflar ve nişler sayesinde daha fazla eşyayı da salonunuz içerisinde bulundurmanız mümkün olmaktadır. Salonunuzu olduğundan daha büyük gösterebilmek için avizeleri de küçük boyutlarda kullanmanız gerekmektedir. Büyük avizeler küçük salonları daha da küçük gösterebilmektedir. Ayrıca kullanacağınız diğer dekorasyonlar da işlevli ve küçük boyutlarda olmalıdır. Aksi takdirde salonunuz hem küçük hem de kalabalık gözükecektir.

Galeri

25 Metrekare Salon Nasıl Döşenir 25 Metrekare Salon Nasıl Döşenir

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.