Evde Yapılabilecek Süsler

Evde yapılabilecek süsler, ev dekorasyonu konusunda aksesuar kullanımına önem veren kişilerin incelediği başlıklar arasında yer almaktadır. Piyasada yer alan seçenekleri kullanmak yerine evde yapılabilen süsler, bu noktada sıklıkla incelenen başlıklardan biri haline gelmiştir. Aşağıda maddeler halinde belirtilen seçenekleri inceleyerek siz de kendi aksesuarlarınızı oluşturabilirsiniz. Evde yapılabilecek süsler

Evde yapılabilecek süslerPinPin

  • İlginç anahtarlık modelleri
  • Yumurta kutusundan gül motifi yapımı
  • Rendelenmiş mumlardan dekorasyon örnekleri
  • Su şişelerinden dekoratif saksılar
  • Enteresan tavan süsleri
  • Kağıttan duvar süsleri
  • Kavanozlardan avize yapımı

Evde yapılabilecek süslerPin

Bahsi geçen bu fikirleri değerlendirerek evde bulunan basit eşyalardan süs modelleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda el emeği olarak yapılan bu modeller, evinize farklı bir atmosfer kazandırmanıza yardımcı olacaktır.

Duvar Süslemeleri El Yapımı

Ev dekorasyonlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan duvar süsleri, pek çok şekilde bulunmakta ve tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra duvar süslemeleri el yapımı başlığı da evde bulunan malzemeler ile alternatif aksesuar hazırlamak isteyen bireyler tarafından araştırılmaktadır. Bu noktada pek çok kaynakta önerilen seçeneklerin olduğunu görmek mümkündür.

Evde yapılabilecek süslerPin

Örneğin sahilden elde edilen deniz kabuklarını toplayarak bir levha üzerine yapıştırmak, başlıca önerilen duvar süslemeleri arasında yer almaktadır. Aynı şekilde büyük bir ayna üzerine de yapıştırma işlemi uygulanarak dekoratif aynalar elde etmek mümkündür. El yapımı tablolar ve buna benzer diğer aksesuarlar, duvarda yer alabilecek süslemeler arasında görülmektedir..

Evde yapılabilecek süslerPinPin

Evde Yapılabilecek Dekoratif Eşyalar

Çoğu zaman evin atmosferini değiştirmek amacıyla çeşitli aksesuarlar tercih edilmektedir. Ancak bu alışverişi yapmak yerine evde bulunan malzemeler veya kolay temin edilebilecek araç ve gereçler ile birlikte dekoratif ürünler ortaya çıkarmak mümkündür. Evde yapılabilecek dekoratif eşyalar kategorisini inceleyerek ne tür süslemeler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü malzeme, bu amaç için kullanılabilmektedir. Örneğin iplikler, ışıklandırmalar, yumurta kartonları başlıca tercih edilenler arasında yer almaktadır. Elde ettiğiniz bu malzemeleri birleştirerek ve aynı zamanda farklı renkler kullanarak boyama işlemi yaparak harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Elde etiğiniz bu sonucu ister duvar süsü, ister tavan süsü isterseniz de masa üzerinde kullanabilirsiniz. Burada karar tamamen size ait olacaktır.

Galeri

Evde yapılabilecek süslerPinPin Pin Evde yapılabilecek süslerPinPin

Oylayın post

Yorum yapın