Fayans Boyası Fiyatları

Fayans boyası fiyatları sürekli olarak değişim göstermektedir. Her yeni çıkan boyaya göre fiyatları da artar ya da azalır. Fayanslar çok çabuk kirlenen ve yıpranan yapılar olduğu için belli aralıklarla boyanması gerekir. herkesin bütçesine uygun şekilde çeşitlendirilmiştir ancak son yıllarda biraz pahalanmıştır.

Fayans Boyası FiyatlarıPinPin

Bianca markasının boyasının fiyatı 350 lira olarak belirlenirken dryfix onun neredeyse 5 katıdır. Marka ve satıcıya göre değişen fayans boya fiyatları aynı zamanda boyanın yapısına göre de değişir. Fayans boya fiyatları özellikle fayansta kullanılan malzeme, fayansın türü ve desenine göre değişir. Eğer fayans boyası daha kalıcı ve kaliteli bir yapıdaysa fiyatı da ona göre artış gösterir. Saydam yüzeye sürülen fayans boya fiyatı aynı zamanda daha ucuz olarak bilinir.

Fayans Boyası FiyatlarıPinPin

En Yeni Fayans Boyası Fiyatları

Birçok kişi en yeni fayans boyası fiyatları hakkında bilgi almak ve fayansları boyamak istiyor. Yeni eve taşınanlar ya da evini yenileyenler var olan fayansları boyayabilir. Yeni fayans döşetmekten daha az maliyetli olan bu durum aynı zamanda daha kolaydır. Bu seçeneği tercih edenler kısa süre içinde boyayı satın alarak fayanslarını boyatabilir.

Fayans Boyası FiyatlarıPinPin

Fayans boyamayı işinde uzman birinin yapması daha doğrudur çünkü ince işçilik ister. Bu yüzden fayansları kendiniz boyamak yerine ustaya yaptırmanız daha doğrudur. Fayanslar boyanırken fayans aralarına dikkat edilmeli ve beyaz kısımlara boya değmemelidir. Satıcıya göre de değişen fiyatlarında weber markasının fiyatları uygundur. Aynı zamanda Entegre de uygun fiyatlı fayans boyası markalarından biridir.

Fayans Boyası FiyatlarıPin

Güncel Fayans Boyası Fiyatları

Birçok farklı bütçeye uygun şekilde hazırlanmış  sürekli değişmektedir. her sene boyanın kalitesine göre değişir.  Dryfix markasının paint boyası diğerlerine göre daha uygundur ve 450 liradır. Aynı zamanda bu markanın faiance yapılı boyası ona göre 2 kat daha pahalıdır. Farklı yapıda birçok fayans modeli karşımıza çıktığı için bunlar arasında fiyat ortaklığı yoktur. Bu yüzden her fayans boyası markasının ve satıcısının kim olduğuna göre fiyatları değişim gösterir.

Galeri

Fayans Boyası FiyatlarıPinPin Fayans Boyası FiyatlarıPinPin Fayans Boyası FiyatlarıPinPin

Oylayın post

Yorum yapın