Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan modelleri İlk tavan dekorasyonlarından olan  evlerini süslemek isteyen kişilerin uyguladığı bir modeldir. Son dönemde bir anda tekrardan popülerleşen tavan, kolay temizlenebilmesi ile beraber hem ısı ve ses izolasyonunu sağlar hem de desenli tavan modelleriyle görsel açıdan mükemmel bir ürün olmaktadır.

Gergi Tavan ModelleriPin

İstediğin resim veya fotoğraf montajı yapabileceğiniz kumaşa benzer bir malzemenin üzerine de istediğiniz alana istediğiniz büyüklükte yapabileceğiniz bir sistem olmaktadır. Üstelik Gergi tavan fiyatları çok uygun maliyetlerle sunuluyor.

Gergi Tavan ModelleriPin

Gergi Tavan Özellikleri Nelerdir?

gergi modellerde nem ve sudan etkilenmez, boya ve bakım gerektirmez ve oldukça kolay bir şekilde temizlenebilir. Yangında alev almaz ve ultraviyole ışınlardan da etkilenmemektedir. İstediğiniz desen ve baskıyı ekleyebilirsiniz üstelik sadece oda içi değil yine kullanabileceksiniz. Evlerde tamamen farklı bir moda haline gelen gergi tavan modelleri, istenilen yere sabitlenebilmektedir.

Gergi Tavan ModelleriPin

Gece Manzaralı Gergi Tavan Modelleri

En fazla 3D gergi tavan modelleri arasında bulunan gece manzaralı gergi tavanlar özellikle yatak odası için çok fazla kullanılmaktadır. Bununla birlikte kaliteli görsel ile yapılmış gece manzaralı gergi modellerde mükemmel bir ışıklandırma sistemi ile birlikte mükemmel bir seçenek olabilir. Üstelik sadece dekorasyon değil, tavandaki tesisatı gizlemek gibi işlemlerde işinize yarayabilmektedir. Gece manzaralı gergi modelleri ile birlikte benzersiz iç mekanlar yaratabileceksiniz.

Gergi Tavan ModelleriPin

Gökyüzü Manzaralı Gergi Asma Tavan

Koridor salon tavam modelleri arasında bulunan gökyüzü manzaralı gergiler, odalara ferahlık kazandıracak ve açık renklerden dolayı odayı daha geniş gösterebilecek. Daha geniş bir ortam etkisi yapan gökyüzü manzaralı gergiler evleriniz veya iç mekanlarınız konusunda alçı dekoru ile beraber farklı ve güzel desenler elde edebileceksiniz.

Gergi Tavan ModelleriPin

Alçıpan süslemeleri ile beraber ofis gergi tavan modelleri olarakta kullanabilir veya firmanızın logosunu oluşturan farklı bir gergi tavan modeli tercih edebilirsiniz. İsterseniz tüm tavanınıza isterseniz de sadece asma tavan, ile beraber rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir sistem olmaktadır ve dekoratif bir görsellik ekleyebileceksiniz. Birbirinden güzel gergi tavan modellerini istediğiniz her odada kullanabileceksiniz.

 

 

 

 

 

Oylayın post

Yorum yapın