Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan modelleri son dönemde dekorasyon tercihleri arasında bulunmaktadır. Bu sebeple  çok farklı desenlerde farklı faklı modellerde bulunabilir. Farklı renk ve desenlerle beraber farklı teknik alt yapısı ile birlikte istenilen şekillere sokulması sağlanır böylece evlerde farklı modellerde ve hatta dairesel şekillerde de yapılabilmektedir. Farklı estetikleri sayesinde kendine özgü şıklık ve özgün tasarım sağlar. Salon  tavan modelleri için ister düz olarak ister sade olarak uygulanan  modellerinde üzerinde ankastre aydınlatma armatürleri konulur ve arka kısımdan aydınlatma yaparak soft bir ışık kaynağı da kullanılabilmektedir. Duvar, tavan ve dekoratif amaçlarla kullanılan gergi tavan modellerinde kişiler tamamen kendine özgü tasarımlarını bu modeller için sağlayabilirler.

Gergi Tavan ModelleriPinPin

Koridor Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan modellerinin en sık olarak kullanılan alanları evlerin koridorları olmaktadır. Daha estetik bir görünüm sağlarken ışıklandırma sorununu da çözebilmektedir. Koridor gergi tavan fiyatları bakıldığında uygulanacak olan alanlarda kullanılacak malzemeye göre değişmektedir. Bununla beraber eğer talep gelirse aydınlatma özelliklerine göre de koridor farklı şekillerde olabilmektedir.

Gergi Tavan ModelleriPinPin

genel olarak nemden ve sudan etkilenmez aynı zamanda boya ve bakım gerektirmeden kolay bir şekilde temizlenebilir. Özellikle 3D konusunda istenilen görseller bu tavan için kullanılır. Hijyenik olan bu modeller estetik bir görünüm sağlar, yangın tehlikesi bulunmaz aynı zamanda çatlama, ayrılma gibi sorunlar gerektirmez.

Gergi Tavan ModelleriPinPin

Gergi Tavan Modelleri Fiyatları

Gergi tavan modelleri fiyatları bakıldığında bu uygulamalarda kısa sürede kolay montaj imkânı sağlanır. Gergi tavan modellerinin en sık olarak kullanılan alanları evlerin koridorları olmaktadır. Daha estetik bir görünüm sağlarken ışıklandırma sorununu da çözebilmektedir. Daha birçok  alanlarda kullanılacak malzemeye göre değişmektedir ve bu sayede kişiler farklı kullanım alanlarında hitap eden bu modelleri seçebilirler. Gergi duvar, tavan ve dekoratif amaçlarla kullanılan gergi tavan modellerinde kişiler tamamen kendine özgü tasarımlarını bu modeller için sağlayabilirler ve istenilen baskılarda gergi tavanları rahatlıkla sağlanabilmektedir.

Galeri

Gergi Tavan ModelleriPinPin Gergi Tavan ModelleriPinPinGergi Tavan ModelleriPinPin

Oylayın post

Yorum yapın