Gergi Tavan Modelleri 2023

gergi tavan modelleri 2023 Özellikle son dönemlerde bir hayli yaygınlık kazanmış olan gergi tavan modelleri, hemen her evde bulunması ile ön plana çıkar. Estetik görünümü ile insanların tercihi haline gelmiş olan bu model hakkında birçok araştırma yapılıyor. Gergin tavan, ışıklı tavan isimleri ile de bilinen gergi tavan modeli, dekoratif bir aydınlatma ürünü olarak karşımıza çıkar. Daha çok tavan ya da duvar dekorasyonunda boy gösteren bu model, deforme olmayan, oldukça aydınlık ve resimli basılabilen bir kumaş türü olma özelliği taşır.

Gergi Tavan ModelleriPinPin
Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Yapım Aşamaları

Gergi tavan yapım aşamaları hakkında bilgi verelim.  Uygulama yapılmadan evvel istenilen ölçüde ve istenilen biçimde alçıpan yapılan havuz özenle hazırlanmaya başlanır. Sonraki aşamada alçı ve boya işleri uygulanarak havuzun kenarlarına gergi tavan profilleri yerleştirilerek dikkatli bir biçimde monte işlemi yapılır. Bu aşamanın ardından aydınlatma için gerekli olan ledlerin özenle yerleştirilip montajlarının yapılması gerekiyor. Son aşamada ise germe tavan kumaşının ısıtılıp havuz kısmına monte edilmelidir. Son derece basit bir işlem ile gergi tavan uygulaması sağlanabilir. Gergi tavan modelleri dilediği gibi sökülüp takılabilme özelliğine sahiptir.

Gergi Tavan ModelleriPinPin

Gergi Tavan Neden Tercih Edilmeli?

Gergi tavan neden tercih edilmeli diye düşünüyor olabilirsiniz. Çok fazla tercih edilen gergi tavan modeli, sıra dışı bir yapıya sahip olması ile büyük oranda beğeni topluyor. Isıtılarak istenilen forma girme özelliği olan gergi tavan modeli, çeşitli renkleri ile ev sahiplerini bir hayli cezbediyor. Özel bir dokuya sahip olan bu model, alüminyum profiller ile ısıtılıp gergiye getirilir.

Gergi Tavan ModelleriPin

Düz, dairesel ve diğer geometrik formlar ile tasarlanan bu model, tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulama teknikleri ile uygulanır. Esnek bir yapıya sahip olan gergi tavan modeli, her şekle girişi ile bir hayli dikkat çekiyor. Çatlama ayrılma gibi sorunlar çıkarmaması bu modelin en çok tercih edilme sebebidir. %100 müşteri memnuniyeti yakalayan gergi tavan çeşidi temizlenebilir olması ile de memnuniyet sağlıyor. Kısa süre içerisinde monta edilebilen gergi tavan modeli, ultraviyole ışınlardan etkilenmemesi ile de tercih sebebi oluyor.

Galeri

Gergi Tavan ModelleriPinPin
Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan ModelleriPinPin

Oylayın post

Yorum yapın