Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan modelleri odaya genişlik katmak ve istenilen görünümü elde etmek amacı ile kullanılıyor. Binlerce farklı alternatifi ile dekorasyon için oldukça kullanışlı bir seçimdir. Kişiler hazır modelleri beğenebilecekleri gibi kendi istedikleri modelleri de oluşturabiliyorlar. İnternet üzerinden beğenilen fotoğraflar ile gergi tavan modeli yaptırmak oldukça kolay oluyor.

Gergi Tavan ModelleriPin

Gergi tavan modellerinde ısıtılarak düz bir yerleşim yapılır ise herhangi bir potluk oluşmaz. Bu yöntem ile tavan modeli yapılır ise zaman içerisinde tavanın inmesi gibi bir durumla karşılaşılmaz. Özellikle gökyüzü, yıldız gibi gergi tavanlar en çok ilgi gören modellerdir. Banyolar için ise okyanus görüntüleri daha fazla tercih edilmektedir.

Gergi Tavan ModelleriPin

Gergi Tavan Modeli Ücreti

Gergi tavan modeli ücreti her firmaya göre değişecektir. Kişiler model beğenirken firmaya göre farklı ücret öderler. Ancak modeller arasında herhangi bir ücret değişimi olmayacaktır. Kişilerin tavanının boyutuna bağlı olarak ücretlendirme yapılacaktır. Bir tavan için ortalama 2 ile 4 metrekare arasında gergi tavan modeli yaptırılabilir. Her metrekare için 100 TL olarak ücret belirlenir. Ancak bu tutar firmaya bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Gergi Tavan ModelleriPin

Modern Gergi Tavan Modelleri

En çok tercih edilen gergi tavan modelleri arasında gökyüzü ve yıldız modelleri yer alır. Özellikle yatak odası için yıldız modelleri tercih edilir. Eğer ortama derinlik katılmak isteniyor ise geometrik desenlerden de faydalanmak mümkündür. Genel olarak gökyüzü, çöl ve okyanus gibi modeller tavan modellerinde dikkat çekmektedir. Kişiler modern gergi tavan modelleri arasından seçim yapabilir ve şık bir dekorasyon elde edebilirler. Ancak kişisel olarak tasarlanabilen tavan modelleri de ön plana çıkmaktadır.

Gergi Tavan ModelleriPin

Yatak Odası Gergi Tavan Modeli

Odaya derinlik katmak ve modern bir görünüm elde etmek amacı ile gergi tavan modelleri tercih edilir. Kişiler bazen tasarım ürünleri seçmek yerine sabit renkleri kullanabilirler. Yatak odası için kırmızı ve siyah renkleri oldukça dikkat çekmektedir. Bu renkler odaya ağırlık verir ve uyku esnasında rahatlık sağlar. Kişiler isterlerse kendilerine özel olarak farklı renkleri de talep edebilirler. Binlerce farklı seçenek ile bu modeller dekorasyon için önemlidir.

Galeri

Gergi Tavan ModelleriPin Gergi Tavan ModelleriPin

Oylayın post

Yorum yapın