Gri Duvar Boyası

Gri duvar boyası özellikle son dönemde tercih edilen renklerden biridir ve 2021 senesinde en sık olarak satılan boya renkleri olmaktadır. Gri duvar renklerinin birçok avantajı bulunur ve bunlardan biri her stile uyum sağlaması, diğer renklere uyumlu bir zemin olması, konsantrasyonu arttırması, dingin bir atmosfer sağlaması ve her oda için uygun bir tonu bulunmasıdır. Özellikle açık olan gri duvar boyalarında ortamda ferah bir etki bırakmaktadır. Gri boya duvar boyaları konusunda naturel ve soft görünüm için seçilecek ve Marshall boya kategorisinde bulunan ANDEZİT 10, 15 ve 20 renkleri seçilebilir bu tonlar genellikle açık gri duvar boyaları alanında sıklıkla tercih edilir. Bunun dışında daha koyu renkler isteyen kişiler için 60 ila 65 numaraları seçilebilmektedir.

Gri Duvar BoyasıPinPin

En Çok Tercih Edilen Gri Duvar Boyası

Son senelerde tercih söz konusu olan ve en çok tercih edilen duvar boyası konusunda kişilerin en fazla beyaz mobilyalar ile kombin yaptığı görülmektedir. Daha açık renkli tonlarda olan gri duvar boyalarında nötr renkleri seçilebilmektedir. Böylece odalara daha derinlik hissi katar ve diğer renklerin daha güzel görünmesi sağlanmaktadır.

Gri Duvar BoyasıPinPin

Böylece duvar boyalarında çok yönlü olarak seçilen griler alt tonları konusunda geniş bir kullanımı bulunur ve birçok mobilya ile kolaylıkla uyum sağlayabilir. Mobilya ve dekor tarzınız fark etmeden işinize yarayan birçok renkte ve sıcak gri tonları da bulunmaktadır.

Gri Duvar BoyasıPin

Açık Gri Duvar Boyası

En fazla tercih edilen açık gri duvar boyası modelleri bakıldığı zaman koyu renklere göre daha sık şekilde tercih edilir. Bunun sebebi de koyu gri olan renklerin her mobilyaya ve her ev düzenine uyum sağlamamasıdır. Koyu gri rengi özellikle dar alanlara hiç gitmez fakat açık gri tonları dar odalarda bile geniş alanlar yaratmaya olanak sağlar. Evinizin içi göz önüne bulundurmanız gereken önemli noktalardır bu sebeple duvar boyaları seçilirken ve nötr gri duvar boyası gibi önemli renk seçimlerinde dikkat edilmeli ve odada yer alan diğer dekorasyonlar göz önüne alınmalıdır bunun dışında gri tonları seçilebilir.

Galeri

Gri Duvar BoyasıPin Gri Duvar BoyasıPinPin Gri Duvar BoyasıPinPin

Oylayın post

Yorum yapın