Hakkımızda

Dekorio.com.tr’ye Hoş Geldiniz.

Biz Kimiz

Dekorio: zevkleri ve iyi yaşamayı kucaklayan, nasıl yapılır bilgilerinin yanı sıra evin tüm konforlarıyla (dekorasyon, bitki, bahçe, örgü) ilgili yararlı ve sizi harekete geçirecek tavsiyeler sunar. Binlerce okuyucudan oluşan site genellikle farklı her tarzdan içeriğe ulaşabileceği bir içerik platformudur.

dekorio.com.tr

Temel olarak sizlere ilham verici iç mekanlar, şık dekorasyonlar ve güzel bahçeler sunmaya hedefleyen ekibimiz son trendlere siz değerli kullanıcılarımızı en güzel şekilde sunmayı hedeflemektedir. Dekorio, dekorasyon ve tasarım için nihai rehber ve daha güzel bir yaşam yaratmak isteyen herkes için vazgeçilmez bir başvuru kaynağıdır.

Zevkiniz ister klasik ister çağdaş olsun sizler için evinizi, bahçenizi, iş yerlerinizi veya herhangi bir ortamı, şık bir şekilde dekore etmenize, yenilemenize ve eğlenceli hale getirmenize yardımcı olacak fikirler ve çeşitli ilham kaynakları sunmayı hedeflemekteyiz.

Dekorio.com.tr dekorasyon ilhamı, mimari ve yenileme fikirleri gibi bir çok kaynağı sizin için üretir. Şık tasarımları, dekorasyon önerileri, örgü modelleri, kendin yap, bahçe gibi bir çok farklı kategorilerde sizlere içerik üretmekteyiz.

Ekibimizde farklı içerik üreticilerinin farklı tarzlarını da bulacağınız dekorio ekibi, Türkiye çapında en çok okunan internet dekorasyon sitesi olmayı hedeflemektedir.

Uyarı: Sitemizde bulunan içerikler sadece bilgilendirme amaçlı olup ürünlerin satışı bulunmamaktadır.

Dekorio Hakkında

İsim :Dekorio
Logo :dekoraio site logosu
Hakkında :Dekorio: zevkleri ve iyi yaşamayı kucaklayan, nasıl yapılır bilgilerinin yanı sıra evin tüm konforlarıyla (dekorasyon, bitki, bahçe, örgü) ilgili yararlı ve sizi harekete geçirecek tavsiyeler sunar. Binlerce okuyucudan oluşan site genellikle farklı her tarzdan içeriğe ulaşabileceği bir içerik platformudur.
Sunulan Diller :Türkçe
Başlama Tarihi :01.01.2023
Geçerli Durum :Aktif
Altyapı :Wordpress
Sahip :Dekorio Teknoloji ve Bilişim
Site Türü :Blog Sitesi
Kategori :Dekorasyon
Sunulduğu Tarih :02.01.2023
dekorio.com.tr hakkında

Dekorio Sosyal Medya Hesapları

Twitter

Instagram

Pinterest

Youtube

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar09:00 – 17:00
Sayfa Güncellenme Tarihi :14.02.2023
Sayfa Aktiflik Durumu : (Aktif)