Kalorifer Peteği Kaplama

Kalorifer peteği kaplama, dekorasyona önem verilen durumlarda ufak detaylar için tercih edilen fikirler arasında yer almaktadır. Özellikle soğuk kış aylarında sıklıkla tercih edilmekte olan kaloriferler, ısınmayı sağlayan en önemli detaylar arasındadır. Evin dekoruna uyum sağlayabilmeleri için de kalorifer ölçülerine göre pek çok kaplama örnekleri piyasada sunulmaktadır.

Kalorifer Peteği KaplamaPinPin

kaplama için tercih edilen ürünlerin, süslü duvar kağıdı yerine daha çok dolap tarzında olduğunu görmek mümkündür. Örneğin koridorda bulunan bir petek için eve uygun bir kaplama tercih edilmekte ve bu kaplamanın üzerine aksesuar da koyulabilmektedir. Böylece sade kalorifer görünümü yerine daha şık bir görünüm elde edilebilmektedir.

Kalorifer Peteği KaplamaPinPin

Kalorifer Peteği Kaplama Modelleri

Kalorifer peteklerinin sıkıcı görüntülerinin engellenebilmesi için birden fazla model tercih edilmektedir. Oldukça yaygın bir kullanım şekli kazanan bu ürün, birbirinden farklı model ve renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Burada asıl amaç kalorifer peteklerinin göz önünden kaldırılması ve çok daha modern bir görünüm elde edilmesidir. Tercih edilebilecek bazı modeller ise şunlardır:

Kalorifer Peteği KaplamaPinPin

  • Kitaplık kaplama
  • Tablalı kalorifer peteği
  • Kabin kalorifer peteği kaplaması
  • Depolama alanlı kalorifer peteği kaplama
  • Rustik kalorifer peteği kaplama

Kalorifer Peteği KaplamaPin

Sıralanan her bir model, farklı görünüme sahip olmakla birlikte farklı renk seçenekleri ile de tercih edilebilmektedir. Siz de sıkıcı kalorifer peteği görünümü yerine bu tarz dekoratif görünümler istiyorsanız kaplama modellerine göz atabilirsiniz.

Kalorifer Peteği KaplamaPin

Kalorifer Petek Süsleme

Kalorifer petek süsleme için ihtiyaç duyacağınız ana ürünün kaplama olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Kaplama alanının dışında kalan diğer dekoratif alanlar için birbirinden farklı aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Ahşap kaplamalarda ise uzun süre aynı rengin kullanılması sonucunda farklı renkler ile boyama işlemini tercih edebilirsiniz.

Kalorifer Peteği KaplamaPinPin

Kalorifer peteklerinin göz önünden kaybolması ve ortamın daha modern bir hale gelmesi için önerilen kalorifer peteği kaplama modelleri, günümüzde pek çok alanda bulunabilmektedir. Kalorifer petek ölçülerinizi aldıktan sonra hem kaplamalara hem de kaplama üzeri için kullanacağınız aksesuarlara göz atabilirsiniz. evinize ayrı bir hava ve görünüm katan kaplamalar evinizi daha çok sevmenizi ve evinizin daha çok beğenilmesine neden olur. Böylece kaplama sayesinde evinizde çok daha modern bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Galeri

Kalorifer Peteği KaplamaPinPinKalorifer Peteği KaplamaPinPin

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın