Kapı Girişi Tavsiyeleri

Kapı Girişi Tavsiyeleri/ Evin girişi bir ev için ilk izlenim yaratan alandır. Kişiler genellikle salon, yatak odası ve mutfak gibi alanların dekorasyonuna daha fazla önem verirler. Bu nedenle kapı girişi alanı da istenilen özene sahip olmaz. Ancak bazı kapı girişi tavsiyeleri ile ev hakkında iyi bir izlenim yaratmak mümkündür. Misafirlerin ilk olarak göreceği bu alan özenli olmalıdır.

Kapı Girişi TavsiyeleriPin

Evin her noktasının dekorasyonu oldukça önemlidir. Kapı girişi evin bütün odaları birbirine bağlayan ve dekorasyonu tamamlayan bir alandır. Evin diğer odalarına gösterilen özenin bir kısmı kapı girişine de verilmelidir. Kapı girişinin az ışığa sahip ve kalabalık görüntüsü oldukça kötü bir etki yaratacaktır.

Kapı Girişi TavsiyeleriPin

Aksesuarlara Yer Verin

Kişiler kapı girişini genellikle çok önemsemeden ihtiyaçlarına göre düzenlerler. Fakat kapı girişinde aksesuarlara yer verin ve şık bir görünüm elde edin. Farklı aksesuarlar ile birlikte kişiler kendilerine özgü bir kapı girişi oluşturabilirler. Bu alan dar olabilir ve aksesuarların kullanımına uygun olmayabilir. Sade birkaç detay ile birlikte dekorasyon tamamlanabilir.

Kapı Girişi TavsiyeleriPin

Aynalı Vestiyer Kullanın

Eğer kapı girişiniz dar ise geniş bir görünüm elde etmek isteyebilirsiniz. Bunun için vestiyerlerinizi aynalı tercih edin. Ayna, bulunduğu alana genişlik katacak ve daha ferah bir görünüm elde edilmesine yardımcı olacaktır. Aydınlatmalarınızı doğru seçerseniz ve boydan aynalı vestiyerler kullanırsanız kapı girişi daha geniş duracaktır.

Kapı Girişi TavsiyeleriPin

Çiçeklerle Dekorasyon

Kapı girişine çiçeklerle dekorasyon yapabilir ve pozitif bir hava oluşturabilirsiniz. Çiçeklerle birlikte rengarenk kapı girişi oluşturmak evi canlandıracaktır. Bu sayede eviniz kapıdaki kişilere samimi bir hava verecek ve kişileri eve davet edecektir.

Kapı Girişi TavsiyeleriPin

Şık Detaylara Yer Verin

Eğer şık bir ev dekorasyonunu ön plana çıkartmak istiyorsanız, kapı girişinde de bunu yansıtabilirsiniz. Kapı girişinde şık aynalara yer verebilir ve ince işlemeler ile aynayı ön plana çıkartabilirsiniz. Avizede de ayna ile aynı detaylara yer verilir ise dekorasyonda uyum sağlanabilir. İsteğe göre vazo ve yapma çiçekler de dekorasyonu tamamlamak adına tercih edilen detaylar arasındadır. Bu detaylar kapı girişine daha gösterişli bir hava yansıtacağı için dekorasyonu tamamlayacaktır.

Galeri

Kapı Girişi TavsiyeleriPin Kapı Girişi TavsiyeleriPin

Oylayın post

Yorum yapın