Kelebek Mobilya Kampanya

Kelebek Mobilya kampanya kapsamında düzenlediği indirimlerle istediğiniz ürünü daha uygun fiyata alabilirsiniz. Kelebek Mobilya; oturma odası, yatak odası, yemek odası gibi birçok ürünü bizlere sunuyor. Geniş bir ürün yelpazesi olan ürünlerinin kaliteliğiyle de çok dikkat çekiyor.

Kelebek Mobilya KampanyaPinPin

Türkiye’de ilk panel mutfak ve mobilya üretimi yapan firma olarak bilinen Kelebek Mobilya, ülkenin köklü sanayi kuruluşları arasında yer alıyor. Mustafa Kemal tarafından; ilk yerli uçaklarımızın kanatlarını tasarlamak adına İstanbul’un Haliç semtinde Kelebek Mobilya kurulmuştur. Uçakların kanatlarının dizayn edilmesi için kontrplaka ihtiyaç duyulmuştur. O sebeple de ulu önder Atatürk, Türkiye’deki ilk modüler özelliğe sahip mobilya markası için imza atmıştır. Kısa sürede Türkiye’de önemli bir marka olan Kelebek Mobilya kampanya ve indirimleriyle devamlı gündeme geliyor.

Kelebek Mobilya KampanyaPinPin

Kelebek Mobilya

Kelebek Mobilya; banyo, mutfak ve mobilya üretimi yapan firma olarak biliniyor. Türkiye’nin tüm kentlerine mağaza açan Kelebek Mobilya hem küresel hem de kitlesel bir marka olmayı başarmıştır. Ürünlerinde İtalyan ve Alman teknolojilerinden yararlanmıştır. Aynı zamanda muhtelif, masif kaplama teknikleri kullanarak ürünlerinin adından çok söz ettirmiştir. Kelebek Mobilya markası sayesinde evleriniz modern bir görünüme kavuşuyor. Yenilikçi özelliğiyle Kelebek, mobilya markaları arasında adından çok söz ettiriyor. Modüler, fonksiyonel şekilde tasarımlarla evinize farklı bir hava kazandırıyor. Geniş ürün yelpazesine sahip olduğu için her tarza ve zevke de hitap ediyor.

Kelebek Mobilya KampanyaPinPin

Kelebek Mobilya Kampanya 2021

Kelebek Mobilya kampanya 2021 seçeneklerinden 2023 yılı gelmeden yararlanabilirsiniz. Kelebek Mobilya’nın 2021 kampanyası;

  • %60’a varan indirimler ile evinizi yenileyin.
  • Kelebek’te mobilyalarınızı şimdi alın, 2023’de ödeyin!
  • Kelebek Mutfak’tan %45+ %10 kampanyası!

Kelebek Mobilya KampanyaPin

%60’a Varan İndirimler ile Evinizi Yenileyin

Kelebek Mobilya’nın, Yıl Sonu Depo İndirimlerisayesinde evinizi yenileme fırsatlarına sahip olacaksınız. 2021 yılı bitmeden Kelebek Mobilya’dan istediğiniz ürünleri alın %60’a kadar indirim alın. 2023’de ödemeye başlanacak olan bu kampanya 15 Aralık’a geçerli olacak.

Kelebek Mobilya KampanyaPin

Kelebek Mutfak’tan %45+ %10 Kampayası!

Kelebek Mobilya kampanya 2021 yılının son günlerinde banyo ve mutfak mobilya ürünlerinizi yenileyebilirsiniz. Kelebek Mutfak’tan %45+ %10 kampanyasının bitiş tarihi, 31 Aralık 2021’dir.

Galeri

Kelebek Mobilya KampanyaPinPinKelebek Mobilya KampanyaPinPin Kelebek Mobilya KampanyaPinPin

Oylayın post

Yorum yapın