Kitaplık Modelleri

Kitaplık modelleri bakıldığında duvar rafları, çalışma masalı olan kitaplıklarla beraber daha birçok modelde bulunmaktadır. Bu tarz ürünler genellikle kolay kurulum sağlar ve odalara önemli bir dekor sağlar. Yaşam alanlarında dekor sağlayan  genellikle kitap ve dergi türü ürünlerin daha toplu tutabilmek amacı ile kullanılır. Her ortama şık bir hava kazandıran farklı tasarımları bulunmaktadır.  aynı zaman kullanılan alanın genişliğine göre uyum sağlamasında farklı ebatlarda üretimi bulunur. Özellikle geniş olan mekanlarda daha gösterişli tasarımlar üretilir ve aynı zamanda alan konusunda sıkıntı yaşayan bireylerde mekanın daha dar olmaması için daha küçük ölçülerde de üretilmektedir.  sadece evlerde değil, ofis, iş yeri gibi alanlarda da kitaplık modelleri kullanıma uygundur.

Kitaplık ModelleriPinPin

Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Birçok alanda sağlanan seçeneğe bakıldığında farklı malzemelerle farklı ebatlarda üretilir bu sebeple fiyatları değişiklik göstermektedir. Her türlü ihtiyaca cevap veren kitaplıklarda bazı durumlarda kişilerin tamamen isteğine göre modellerde üretimi söz konusu olabilmektedir. Hatta duvar rafları ile birlikte gömme olarak kitaplık modelleri de kişilerin odalarına göre özel üretim yapılabilir.

Kitaplık ModelleriPinPin

Birçoğu  çeşidine göre raflı ve kapaklı modeller tarzında ürünlerde söz konusu olmaktadır. Duvar kitaplığı bu tarz kitaplıklar ortama taze bir hava kazandırır ve yer konusunda avantaj sağlayabilmektedir. Duvara monteli olan kitaplıklar daha modern çizgilerde tasarımı bulunur ve üstelik en fazla dikkat çeken tasarımlar arasında yer almaktadır.

Kitaplık ModelleriPinPin

Cam Kapaklı Kitaplık Modelleri

 bakıldığında modern ve şık tasarımlardaki kalitelerinden dolayı ön plana çıkan tasarımlarda uzun süreli kullanım isteyen herkes için ideal ürünler arasında bulunur. Özellikle ergonomik olan dizaynlarla dikkat çeken ürünlerde farklı renk ve özelliklere sahip olabilmektedir ve koleksiyoncular içinde bu modeller uygundur.

Kitaplık ModelleriPin

Kitaplıkta renk tercihi yapılırken modern kitaplık modelleri konusunda metal ve kenarı camlı modeller seçilebilir. Bu tarz modeller genel olarak siyah veya kahve tonlarında olur ve kullanılan modellerde kendi zevkinden katmak isteyenlere seyyar raf özelliklere sahip olan modeller kullanılabilmektedir.

Galeri

Kitaplık ModelleriPinPin Kitaplık ModelleriPinPin Kitaplık ModelleriPinPin

Oylayın post

Yorum yapın