‘+16 Küçük Evler İçin Pratik Mobilya Modelleri

Küçük evler için pratik mobilya modelleri evlerinizde en kullanışlı eşyalar arasındadır. İnsanlar ev dekorasyonu konusunda her zaman iddialı olsalar da bazen basit ve pratik eşyalar lazım olur ve isteyebilirler. Bu eşyalar, iç mekanlarının çok geniş ve rahat görünmesini sağlayan ve aynı zamanda hayatlarını kolaylaştıran harika mobilyalar olabilir. Birçoğunuz istediğiniz yere sığabilecek farklı türlerde ve çeşitli mobilya tasarımları için arayış içinde olabilirsiniz. Örneğin tepsi şeklinde bir masa, bazalı yatak, katlanabilir eşyalar gibi pratik mobilyalar oturma odasına, yatak odasına veya kilerlerinize koyabilirsiniz.

Gerektiğinde çıkarıp kullanabilir sonrasında geri yerlerine kaldırabilirsiniz. İlginç tasarımlar sayesinde pratik ve istediğiniz yere taşımayı çok kolay hale getirir. Pratik masalar açıldığında oldukça geniş olduğu için üzerine çaydanlıktan vazoya, dergiden kitaplara kadar istediğiniz her şeyi rahatlıkla koyabilirsiniz. Bu eşyalar basit tasarımlara sahiptir ancak aynı zamanda çok pratiklerdir. Katlanabilir masa ve sandalyeler teras ve balkonlarınızda kullanıma çok uygun eşyalardan sadece birkaçıdır. Taşınması kolay yer kaplamayan küçük evler için pratik mobilya modelleri hakkındaki örneklerimizi yazımızın devamında görebilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Pratik Mobilya Örnekleri

Pin

Lavabo altlarına yapılacak bir mini dolap ile görünür eşyalarınızı kaldırabilirsiniz. Etrafta dağınık görüntü veren eşyalarınız dolap içine yerleştiğinde daha düzenli ve temiz bir görünüm kazandıracaktır.

Küçük Evler İçin Pratik Katlanabilen Mobilya Modelleri

Pin Pin

Pin Pin

Küçük bir eve sahip iseniz katlanır yatak modeli sizlere çok pratik bir yatak odası sunacaktır, odanızda geniş alanlar yaratarak uyumak dışında çalışma odası haline getirebilirsiniz.

Pin Pin

Kısa bir yemek molası vereceğiniz küçük bir masa sizin isteklerinize karşılık verebilir. Kolay bir şekilde kurulum sağlanıp kolay bir şekilde kapatabilirsiniz. İki kişilik çalışan aileler için pratik yemek masası haline gelebilir.

PinPin

 

katlanır yemek masasıPin Pin

 

katlanabilen çalışma masasıPin

Çalışma odası için yeriniz yoksa bile küçük bir alan sizlere yeterli imkanları sağlayabilir. Duvara monteli bu tasarım modeli ile harika bir çalışma masanız olurken çalışmalarınız dışında yer kaplamayacaktır. Eşyalarınızın düzenli ve temiz kalmasını sağlayacaktır. Evinizde gizli bir çalışma masanız olabilir. Kapalı durumlar ahşap kısmında dekoratif eşya kullanımı ile de şık bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Birbirinden Pratik Mobilya Modelleri

 

Pin

 

Pin

 

Pin

 

Pin çekmece içinden çıkan pratik ahşap masa modelleriPin

Oylayın post

Yorum yapın