Lacivert İle Uyumlu Renkler

Lacivert ile uyumlu renkler kısmında biri birinden farklı renkler yerini almaya devam ediyor. Bu renkler her zaman evlerden ofislere, iş yerlerinden okullara kadar birçok yerin dekorasyonu için öne çıkıyor. Mavi tonları ile uyumlu renkler kısmında dekorasyon yapılırken akla gelen birçok renk yerini alabilir. Adeta siyah ile beyaz gibi hangi renkle dekore edilirse edilsin asla fark etmeden birçok renk ile iyi bir şekilde uyumunu korumayı da başarır.

Lacivert İle Uyumlu RenklerPinPinPin

Lacivert En Çok Neye Yakışır?

Lacivert en çok neye yakışır kısmında birden fazla renk yer alıyor. Bu renkler genel olarak incelenecek olduğu zaman;

 1. Beyaz
 2. Krem rengi
 3. Somon rengi
 4. Pudra mavisi
 5. Bordo
 6. Ekru renk
 7. Vizyon rengi
 8. Nüde renk
 9. Kemik rengi
 10. Siyah olarak yerini alır.

Lacivert İle Uyumlu RenklerPinPinPin

Dekorasyonda lacivert ile uyumlu renkler için yukarıda yer alan renkler tercih edilmelidir. Bu sayede ortamlar bir yandan çok şık olarak gözlenirken bir yandan da çok asil bir izlenim sergiler. Son zamanların en çok tercih edilen dekorasyon renkleri arasında yerini almaya devam ediyor.

Lacivert İle Uyumlu RenklerPin

Siyah ve Lacivert Uyar Mı?

Siyah ve lacivert uyar mı sorusu en çok merak edilen konulardan bir diğeridir. Lacivert ile en uyumlu olan renklerden bir tanesi de siyahtır. Siyah ve lacivert dekorasyon sırasında aynı anda tercih edilmesi sırasında hem çok şık hem de çok asil bir izlenim verecektir. Bu yüzden de Mavi ile uyumlu renkler arasında en çok izlenen yollardan bir tanesi olur.

Lacivert İle Uyumlu RenklerPinPinPin

Mavi Renk Dekorasyona Hangi Renk Gider?

Mavi renk dekorasyona hangi renk gider sorusu karşısında birçok renk yer alır. Bu renkler genel olarak incelenecek olduğu zaman;

 1. Açık mavi
 2. Koyu yeşil
 3. Siyah
 4. Kahverengi
 5. Beyaz
 6. Sarı
 7. Krem rengi
 8. Nüde
 9. Somon rengi
 10. Lacivert ile uyumlu olur.

Lacivert İle Uyumlu RenklerPinPinPin

Birbirine uyumlu renkler hangileridir kısmında her rengin uyumlu olduğu birden fazla renk olabilir. Bu yüzden her rengi detaylı bir şekilde analiz etmek gerekir.

Galeri

Lacivert İle Uyumlu RenklerPinPinPinLacivert İle Uyumlu RenklerPinPinPin

Oylayın post

Yorum yapın