Modern Ev Dekorasyon Fikirleri

Modern Ev Dekorasyon Fikirleri/ Yaşadığımız yeri dekore ederken birçok farklı detaya dikkat ederiz. Rahat hissettirsin, şık dursun gibi istekler olur. Bütün bunlar sağlanırken evde modern görünüm yakalamak da oldukça zordur. Bu nedenle kişiler modern ev dekorasyon fikirleri ile hem konfor hem de modern görünümü bir arada yakalamak isterler.

Modern Ev Dekorasyon FikirleriPin

Evler kişilerin kendilerini en rahat hissedecekleri alanlardır. Bütün gün stresli ve yorucu bir gün geçirdikten sonra kişiler huzurlu bir ev ortamına ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle ev dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken detaylar bulunmaktadır. Öncelikle kişilerin nasıl bir tarz ve renk istediği belirlenmelidir. Belirlenen koşullara göre evde bir konsept yaratılmalı ve eşya seçimleri yapılmalıdır.

Modern Ev Dekorasyon FikirleriPin

İskandinav Dekorasyon

Modernlik denildiği zaman akla ilk gelen tarz İskandinav dekorasyon olur. Bu dekorasyon ile kişiler kendilerine rahat, ferah ve modern görünümlü bir ev elde edebilirler. İskandinav tarzda genellikle bej ya da beyaz renkleri ön plana çıkar. Tercihe göre kişiler krem rengi ya da kırık beyaz da tercih edebilirler. Bu renk yeşil ile desteklenir.

Modern Ev Dekorasyon FikirleriPin

Yeşillik kullanılması İskandinav dekorasyon için olmazsa olmazdır. Yeşillik ile tamamen doğal ve huzur verici bir yaşam alanı elde edilir. Özellikle küçük evlerde bu tarz tercih edilmektedir. Böylelikle alanlar daha da geniş durur. Ferah bir yaşam alanı tercih eden kişiler için bu tarz ideal olacaktır.

Modern Ev Dekorasyon FikirleriPin

İndigo Mavisi

Son zamanların moda rengi indigo mavisi de dekorasyonlarda yerini almıştır. Modern dekorasyon denildiği zaman moda olan renkler de kullanılmalıdır. Böylelikle odada güncel bir görünüm yakalanacaktır. Mavi her zaman sakin bir renktir ve bulunduğu alandaki pozitif enerjiyi yükseltir. Bu nedenle sinir ve stresten uzak bir yaşam alanı oluşturmak isteyen kişiler için uygun olacaktır.

Modern Ev Dekorasyon FikirleriPin

Sahil Evleri

Sahil evleri tarzı ile de modern dekorasyon sağlanabilir. Genellikle yurtdışında tercih edilen bu dekorasyonda açık renkler kullanılır. Serin renkler ile birlikte odada bir denge elde edilir. Bu sayede her zaman ferah bir oda oluşturulur. Aksesuarlar ise genellikle sahil kasabasını anımsatan eşyalardan meydana gelir. Duvarlarda kürekler ya da deniz kabukları ile dekorasyon tamamlanır.

Galeri

Modern Ev Dekorasyon FikirleriPin Modern Ev Dekorasyon FikirleriPin Modern Ev Dekorasyon FikirleriPin

Oylayın post

Yorum yapın

1