Modern Mutfak Perdeleri Nasıl Olur?

Modern mutfak perdeleri nasıl olur? herkesin kendi istek ve zevkine uygun bir şekilde seçerken mutfaklarına da uyumlu olması için birçok detayı ile yerini almaya devam ediyor. Bu yüzden de oldukça geniş ürün yelpazesi içerisinden herkes kendilerine en uygun olan alternatifleri seçebilir.

Modern Mutfak Perdeleri Nasıl OlurPin
Modern Mutfak Perdeleri Nasıl Olur

Dar Mutfaklara Nasıl Perde Alınır?

Dar mutfaklara nasıl perde alınır kısmında daha çok stor ya da zebra modelleri öne çıkacaktır. Hem daha az yer kaplayacak olmaları hem de modern yapısı ile dikkatleri çekecektir. Özellik ile açık olan renklerde seçilmesi de mutfakların daha aydınlık ve geniş gözükmesine yardımcı olacaktır.

Modern Mutfak Perdeleri Nasıl OlurPinPin

Mutfak İçin İdeal Perde Hangisi?

Mutfak için ideal perde hangisi sorusu da araştırılan konulardan bir tanesi olmaya devam ediyor. Bu anlarda mutfaklar klasik mi modern mi buna bakmak gerekir. Seçimler sırasında;

  1. Rustik perdeler
  2. Stor perde modelleri
  3. Klasik perde modelleri
  4. Mekanizmalı perde modelleri
  5. Zebra perde modelleri
  6. İp perde modelleri gibi akla gelen birçok model tercih edilebilir.

Modern Mutfak Perdeleri Nasıl OlurPinPin

Tezgah üstü olan mutfak pencereleri sırasında en kullanışlı olanlar ise çift mekanizmalı olarak yer alan stor ya da zebra modelleri olarak yer alacaktır.

Modern Mutfak Perdeleri Nasıl OlurPin

Modern Mutfak Perdesi Seçimi

Modern mutfak perdesi seçimi dekorasyonlar sırasında mutfakların pençelerindeki tüller ayrı olarak klasik pençelere gibi öne çıkmaz. Bunların yerine daha çok jaluzi tarzında olanlar tercih edilebilecek olduğu gibi düz ya da desenli stor perdelerin tercih edilmesi de öne çıkacaktır. Bir yandan da hala kenarlardan bağlamalı olarak öne çıkan klasik perdelerin kullanımları da yaygın bir şekilde yerini korumaya devam ediyor.

Modern Mutfak Perdeleri Nasıl OlurPin

Beyaz Mutfağa Hangi Renk Perde Gider?

Beyaz mutfağa hangi renk perde gider sorusu en çok merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. Beyaz olan mutfaklara yeni bir renk katmak için en uygun yollardan bir tanesi de pencerelerde renkli olan perdelerin seçimlerinden yana olacaktır. Eski tarzlarda olan desenli perdelerin yanı sıra country mutfak dekorları mavi ile sarı perdelerin seçimleri ile öne çıkacaktır.

Galeri

Modern Mutfak Perdeleri Nasıl OlurPin Modern Mutfak Perdeleri Nasıl OlurPinPin Modern Mutfak Perdeleri Nasıl OlurPinPin

Oylayın post

Yorum yapın