Modern Salon Avize Modelleri

Modern salon avize modelleri, evlerin en gösterişli ve dikkat çekici alanlarından birisi olan salon dekorasyonlarının yapılırken salon avize modelleri konusunda da oldukça titiz davranmak gerekmektedir. Bu alanların dekorasyonlarına uygun olacak şekilde biri birinden şık avize modelleri tercih edilebilmektedir. Gerek modern gerekse de klasik tarzda biri birinden şık salon avize modelleri bulunmaktadır. Bu avize modellerinin salon dekorasyonuna en uygun şekilde seçilmesi gerekmektedir. Mesele klasik tarzda dekore edilmiş bir salonda düz bir avize modeli tercih etmek, salonun çok çıplak görünmesine neden olmaktadır. Öte yandan sade dekore edilmiş bir salonda taşlı ve son derecede büyük bir avizenin kullanılması da oldukça fazla gelecektir. Bu nedenle de salonlar için avize seçimi yapılırken salon dekorasyonuna göre hareket etmek gerekmektedir.

Salon Avize Modelleri Nasıl Seçilmelidir?

Modern Salon Avize ModelleriPin

Salon avize modelleri seçimi yapılırken ortama uyum sağlaması son derecede önemlidir. Biri birinden farklı birçok model arasından dekorasyonlara en uygun olan modellerin seçiminin yapılması gerekmektedir. Son dönemlerde klasik salon dekorasyonları için en çok tercih edilen avize modelleri uzaktan kumandalı olan göbekli modellerdir. Göbek şeklinde yuvarlak olan avizeler farklı renklerde ışıkla ortamı aydınlatmaktadır. Yine klasik avize modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden birisi de sarkıt şekilde olan avize modelleridir. Birçok farklı desen ve modelde bulunan bu avizelerin yuvarlak toplu olanları, çiçek desenli olanları ve taşlı modelleri bulunmaktadır. Bu modern salon avize modelleri arasında yapılmış olan salon dekorasyonları için en uygun modeller tercih edilerek dekorasyonlar tamamlanabilmektedir.

Modern Salon Avize ModelleriPin

Modern salon avize modelleri arasında son dönemlerin en çok tercih edilen modelleri ise halatlı modellerdir. Özellikle de sıcak bir görünüm olması adına ahşap ağırlıklı olacak şekilde dekore edilen salonlarda sarkıt şekilde olan halatlı avize modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Daha soğuk bir görünüme sahip olarak dekore edilen salonlarda ise daha sade ve modern avize modelleri kullanılmaktadır. Top şeklinde, kare ve geometrik desenlerde olan avize modelleri bu dekorasyonlarda en sık kullanılan avize modelleri olmaktadır. Bu dekorasyonlarda aydınlatmanın daha iyi olması adına genellikle birden fazla duy yeri olan avize modelleri tercih edilmektedir.

En Şık Salon Avize Modelleri

Modern Salon Avize ModelleriPin

Pin

Modern Salon Avize ModelleriPin

Modern Salon Avize ModelleriPin

Pin

Pin

Modern Salon Avize ModelleriPinSon dönemlerde en çok tercih edilen avize modeli

Pin

Pin

Modern Salon Avize ModelleriPin

Modern Salon Avize ModelleriPinYüksek tavanlı evlerde tercih edebileceğiniz bir avize modeli

Oylayın post

Yorum yapın