Küçük Mutfak Dekorasyonları

Küçük Mutfak Dekorasyonları
Küçük Mutfak Dekorasyonları, her zaman ev dizaynında önemli bir yer almıştır. Çünkü mutfak en farklı tasarımların yer aldığı alanlardan birisidir. Eski zamanlardan bu yana mutfak dekorasyonları için ilginç fikirler ortaya...

Küçük Mutfak Dekorasyonları, her zaman ev dizaynında önemli bir yer almıştır. Çünkü mutfak en farklı tasarımların yer aldığı alanlardan birisidir. Eski zamanlardan bu yana mutfak dekorasyonları için ilginç fikirler ortaya çıkmaktadır. Mutfaklar göze hitap edecek şekilde dekore edilmeli ve ev ile bir bütün halde olmalıdır. Evin diğer odalarından ayrı bir yer olarak düşünülmemelidir.

Küçük Mutfak Dekorasyonları

Büyük mutfaklarda dekorasyon daha kolaydır. Eşyalar belirli aralıklarla istenilen her tarzda seçilebilir. Ancak küçük mutfak dekorasyonları daha özenle sağlanmalıdır. Mutfakta kullanılan her eşyanın birden çok işlevi olmalıdır ve kullanışlı parçalar tercih edilmelidir. Küçük mutfaklarda daha az eşya kullanılmalı ve çok eşya ile göz yorulmamalıdır.

Küçük Mutfak Dekorasyonları

Aydınlık Renkler Kullanın

Küçük mutfaklarda aydınlık renkler kullanın ve ferah bir yaşam alanı elde edin. Beyaz gibi aydınlık katacak renkleri tercih ederseniz geniş bir görünüm elde edebilirsiniz. Masa, tezgah ve mutfak dolaplarını beyaz renk tercih edebilirsiniz. Bu rengin farklı tonlarını da kullanabilir ve uyum içerisinde bir mutfak kullanabilirsiniz.

Küçük Mutfak Dekorasyonları

Yeniliklere Açık Olun

Sıradan masa ve sandalye kullanımlarını bir kenara bırakın. Yeniliklere tamamen açık olun ve işlevsel mobilyalar kullanmaya özen gösterin. Dolap görünümlü masaları ve katlanan sandalyeleri kullanabilirsiniz. Mutfak raflarını duvara monteli bir şekilde tercih edebilir ve ek olarak zeminde alan kaplamasına engel olabilirsiniz. Duvarları verimli bir şekilde değerlendirerek, büyük bir alanı hareket için bırakabilirsiniz.

Küçük Mutfak Dekorasyonları

U Tezgah Modeli

Eğer küçük bir mutfağa sahipseniz u tezgah modeli tam olarak size göredir. Daha büyük bir tezgahınız olmasına yardımcı olur. Dar bir tezgah tercih edebilir ve uzun bir boyutta olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede daha fazla kullanım alanı elde edebilir ve küçük ev aletlerini tezgah üzerinde kullanabilirsiniz.

Küçük Mutfak Dekorasyonları

Eşyalarınıza Göre Tezgah Yaptırın

Tabak, tencere ve diğer mutfak eşyalarınızın boyutlarını ele alarak tezgah yaptırabilirsiniz. Bu sayede az alan kaplayan eşyalarınız için büyük çekmeceleri işgal etmemiş olursunuz. Mutfakta yaşanan en büyük sorunlardan birisi de eşyaların boyutlarından büyük dolaplarda saklanmasıdır. Bu nedenle özel bir tezgah yaptırabilir ve her alanı verimli kullanabilirsiniz.

Galeri

Küçük Mutfak Dekorasyonları Küçük Mutfak Dekorasyonları Küçük Mutfak Dekorasyonları

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.