Mutfak Dolabı Kulpları

Mutfak dolabı kulpları özellikle farklı bir model isteyenler için uygun olmaktadır. Dolap kulpları evlerde en sık olarak karşılaşılan mobilyaların aksesuarlarıdır. Bununla beraber iş yerlerinde veya evlerde bulunulan ortamlarda mobilyayı şık bir şekilde gösterebilir. Mutfak dolap kulpu seçerken mobilyaların cinsi ile beraber duvar boyalarının rengi de önemli bir nokta olmaktadır. Çünkü ezbere bir şekilde satın alınan dolap kulpları mobilyaların görünüşünü bozabilmektedir.

Pin

Evlerde daha rustik bir görünümden hoşlanıyorsanız eğer dolap kulpları modellerinizi daha antik tarzlarda seçerek mobilyalarınızın ev uyumunu sağlayabilirsiniz fakat daha sade modeller tercih ediyorsanız bu noktada daha düz renkli olan mutfak dolabı kulplarını alabilirsiniz.

Mutfak Dolabı KulplarıPinPin

Mutfak Dolabı Kulp Modelleri

Mutfak dolabı kulp modelleri seçilirken ölçüler önemlidir bununla beraber bulunulan ortamlarda kulpları değiştirmek isteyen kişiler için dolap kapakları açıldığında kulpların monte edildiği vidaları görebilirsiniz. Burada 2 vida arasındaki mesafeyi ölçebilir ve bununla birlikte doğru bir şekilde kulp alabilirsiniz. Dolap kulpları internette bulunan en sık aratılan dekorasyonlardır bununla birlikte normal standartlarda mutfak kulpları bulunmaktadır. Taşlı modeller, düz modellerle beraber daha sıra dışı şekilde kulp modelleri de bulunmaktadır. Mutfaklara daha ayrı bir hava katmak için kullanılan modern dolap kulpları ile beraber farklı bir dekorasyon seçilebilir. Mutfaklarda bulunan çekmece ve dolap bölümlerinde kulplar kullanılarak son derece modern bir görüntü kazandırılabilmektedir.

Mutfak Dolabı KulplarıPinPin

Dolap Kulp Tasarımları

Evin en aktif bölgelerinde seçilen mutfak dolabı kulp modelleri bakıldığı zaman kimi zaman zor bir seçim olabilmektedir. Bu kapsamda dikkat edilmesi gereken noktalardan biri dolap ve çekmecelerin renkleridir. Çünkü dolap kulplarının mutfaklarda bulunan dolaplara uygun seçilmesi önemlidir.

Mutfak Dolabı KulplarıPin

Mutfak dolabı kulp modelleri seçilirken ölçüler önemlidir bununla beraber bulunulan ortamlarda kulpları değiştirmek isteyen kişiler için dolap kapakları açıldığında kulpların monte edildiği vidalar üzerinden ölçümler yapılarak modeller belirlenir ve tasarımlarda seçilir. Malzemelerin uzun süreli kullanım sahip olması önemlidir ve özellikle porselen, alüminyum, krom kulpları da bu noktada tasarımları önemli olmaktadır. Mutfaklarda sıklıkla temas edilen bu alanlarda düzgün temizlikle uzun süreli kullanım sağlanır.

Galeri

Mutfak Dolabı KulplarıPin Mutfak Dolabı KulplarıPinPin Mutfak Dolabı KulplarıPinPin

Oylayın post

Yorum yapın