Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Mutfak dolabı modelleri ve fiyatları nelerdir? Evlerde genellikle en önemli bölümlerden biri mutfaklardır. Rahat bir kullanım için mutfakların olmazsa olmazları ise dolaplar. Sağlam ve dayanıklı olmasına önem verilen mutfak dolapları ayrıca farklı modelleriyle de bilinmektedir. Mutfaklardaki şıklığın büyük bir kısmı dolapların modellerinden gelmektedir. Her modelin farklı bir fiyatı ve özellikleri bulunmaktadır. Mutfak dolaplarının maliyeti kendi tasarım isteğinize ve kullanılacak malzemeye göre değişim göstermektedir. Ortalama bir mutfak dolabı modelleri ve fiyatları dolap sayısına bağlı olarak ayrıca ankastre de eklenince minimum 1000 TL fiyatla yapılabilmektedir. Ayrıca bu ücret artan marangozluk ve özel istek maliyetine göre değişim gösterebilir.

Mutfak Dolabı Modelleri ve FiyatlarıPin

Hazır Mutfak Dolapları

Hazır mutfak dolapları genellikle çeşitli mobilya mağazalarında yer almaktadır. Kullanışlı ve basit yapıdaki bu dolapların pek fark yaratan özellikleri bulunmasa da iş görmek açısında hem de ortalama maliyeti ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu modeller küçük dolap hacimli, büyük hacimli, çekmeceli ya da raflı birçok farklı modellere sahiptir. Bu yönden çeşitlilikleriyle birlikte Praktiker ve Tekzen hazır mutfak fiyatları gayet uygun ücretlerle satın alınabilmektedir.

Mutfak Dolabı Modelleri ve FiyatlarıPinPin

Köşe Mutfak Dolapları

Köşe mutfak dolapları kullanış açısında oldukça pratiktir. Genellikle mutfağın büyük bir bölümünde boşluk yaratan bu dolaplar geniş çekmece yapısına sahiplerdir. Birçok kişi için oldukça sevilen bir modeldir. Amerikan tipi mutfaklarda en sık görülen modeller arasında yer almaktadır. Bu mutfaklarda marangozlarca özel istekle üretilebileceği gibi hazır halde temin edilebilmektedir.

Mutfak Dolabı Modelleri ve FiyatlarıPin

Mutfak Modelleri ve Fiyatları

Mutfak dolapları yapı bakımından mutfağın büyük bir parçası olsa da mutfak modelleri ve fiyatları çok daha yüksek fiyatlandırılmaktadır. Dolabın yanı sıra içeride yer alacak olan masalar, sandalyeler, dekorlar, beyaz eşya ürünleri ve daha birçok farklı ürün maliyet bakımından bu sebeple yüksektir. Mutfak modelleri arasında en bilinen açık ve kapalı mutfak tipleridir. Açık mutfaklar Amerikan mutfak olarak da bilinir. Genellikle oturma odası ile bağlantılıdır ve arada bir duvar yerine desk bulunmaktadır. Kapalı mutfaklarda hemen herkesin bildiği oda tipi mutfaklardır. Her ikisinin maliyeti de birbirine yakındır.

Galeri

Mutfak Dolabı Modelleri ve FiyatlarıPin Mutfak Dolabı Modelleri ve FiyatlarıPin Mutfak Dolabı Modelleri ve FiyatlarıPinPin

 

Oylayın post

Yorum yapın

1