Mutfak Fayans Modelleri

Mutfak fayans modelleri, mutfak için oldukça önemli olan mutfak fayansları birçok farklı ürün grubu bulunmaktadır. Dekorasyon açısından mutfağa oldukça farklı bir hava katmaktadır. Kendi tarz ve dekorasyonunuza göre en uygun ürünü seçerek mutfak dekorasyonunuza katkı sağlayabilirsiniz. Mutfak fayans için kullanabileceğiniz ürünler,

Pin

  • Cam mozaik
  • Fayans
  • Seramik
  • Cam Panel
  • Mermer mozaik
  • 3D desenli fayans

Gibi modeller bulunmaktadır. Bunlardan en fazla tercih edilen fayans modelleri, günümüzde çeşitlenerek farklı bir hava katmaktadır. Fayans mutfak fayans modelleri seçerken dolabınızın rengi ve diğer mutfak mobilyaları ile uyumlu olacak bir model seçebilirsiniz. Mutfağınıza farklı bir hava katacak bazı modelleri derlerdik.

Pin

Mutfak Fayansı Doğal Taş

Doğal taş modelleri, mutfak tezgâhında oldukça sık kullanılmaktadır. Her ne kadar temizlenme zorluğu bulunsa da mutfak duvar fayans modelleri arasında oldukça şık bir dekorasyondur. Üstelik birçok mobilya ile beraber kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir. Bununla birlikte doğal taş görünümü için bir mutfak fayansı istiyorsanız traverten mozaik veya mermer ürünlerini inceleyebilirsiniz. Doğal taş görünümü iyi kullanıldığı zaman uyumlu bir görüntü elde edilebilir.

Pin

Mutfak Fayansı Etnik Desenler

Etnik karolar, özellikle el işçiliği olarak bilinen tezgâh arası karo seramik üretimi hala devam ettirmektedir. Eğer Türk motiflerini veya daha farklı modellerde etnik desenleri istiyorsanız mutfağınız için çok hoş bir model olabilir. Mutfak fayansı etnik desenler konusunda Kütahya seramik veya Seramiksan gibi markaların etnik desenlere sahip olan mutfak tezgâh arası fayans modelleri inceleyebilirsiniz.

Pin

Beyaz veya Siyah Seramik Modelleri

Mutfak fayans modelleri arasında bulunan beyaz veya siyah fayans modeli özellikle İskandinav dekorasyon tarzına uymaktadır. Özellikle sade bir dekorasyon olan bu modeller geniş ve ferah bir mutfak havası sağlamaktadır. Bununla beraber bu parlak seramiklerin farklı modellerini tercih edebilir ve özellikle siyah olanı ile beraber beyaz dolaplarınızla uyum içerisinde olmasını sağlayabilirsiniz.

Mutfak Fayans ModelleriPinPin

Tezgâh arası fayans modelleri arasında bulunan bu model aynı zamanda mavi seramik modelleri gibi modelleri beyaz mobilyalarınızla uyum sağlamasını sağlayabilirsiniz. Birçok fayans modeli ile beraber porselen karo gibi farklı desenleri ve alışılmışın dışında bir tezgâh görünümü isteyen kişiler kullanabilir.

Beyaz mutfağa hangi fayans?

Beyaz renkli bir mutfağa en uygun fayanslar genellikle beyaz, gri veya bej tonlarında olabilir. Ayrıca, parlak yüzeyli fayanslar da mutfak için idealdir çünkü kolayca temizlenir ve parlak görünür. Önemli olan renk seçimi değil, fayansların kalitesi ve dayanıklılığıdır.

Mutfak fayans fiyatları ne kadar?

Ürün GörseliÜrün İsmiÜrün Fiyatı
PinSeramik Fayans Mutfak Tezgah Arası Duvar Seramik Siyah 1pk.0.8 M2275,00 ₺
PinF3300 Mutfak Fayans Desen Yapışkanlı Folyo 45cm x 1m59,99 ₺
Pinithalattan Tezgah Arası Seramik 30×60 Silver150,00 ₺
PinKolhis Suya Dayanıklı Mutfak Banyo Zemin Mermer Fayans Yapışkanlı Folyo Kaplama59,29 ₺
PinMermer Fayans440,25 ₺

1 paket fayans kaç metrekare?

Fayans paketlerinin içerdiği metrekare sayısı, üreticiden üreticye ve fayans türüne göre değişebilir. Genellikle, standart bir fayans paketi yaklaşık 1 metrekare alana yetecek kadar fayans içerebilir. Ancak, bu sayı mutfak veya banyo için kullanılacak olan fayansların boyutları ve desenleri ile de etkilenebilir. Önemli olan, ihtiyacınız olan alanı doğru bir şekilde hesaplayarak, yeterli sayıda fayans paketi almaktır.

1 kalite fayans nasıl anlaşılır?

1 kalite fayans, yüksek kaliteli malzeme ve iyi bir üretim süreci kullanılarak üretilen fayansları ifade eder. Aşağıdaki özellikleri taşıyan fayanslar genellikle 1 kalite olarak kabul edilir:

Dayanıklılık:1 kalite fayanslar, düşme veya çarpma gibi mekanik etkilere karşı dayanıklı olmalıdır.
Renk uyumu:Üretim sürecinde fayansların renkleri aynı olmalıdır ve ürünler arasında renk farklılıkları olmamalıdır.
Boyutların standartlığı:1 kalite fayanslar, standart boyutlarda olmalıdır ve ürünler arasında boyut farklılıkları olmamalıdır.
Üstün desenler:1 kalite fayansların desenleri net ve ayrıntılı olmalıdır ve ürünler arasında desen farklılıkları olmamalıdır.
Temizlenme kolaylığı :1 kalite fayansların yüzeyleri kolayca temizlenebilir ve lekelere karşı dayanıklı olmalıdır.
Uygun fiyat:1 kalite fayanslar, piyasada mevcut olan fiyatlarla uyumlu olmalıdır.

Ancak unutmayın ki, 1 kalite fayansların maliyeti diğerlerinden daha yüksek olabilir, ancak uzun vadeli olarak daha uygun maliyetli olacaktır.

Galeri

Mutfak Fayans ModelleriPin
Mutfak Fayans ModelleriPinPin
Mutfak Fayans ModelleriPinPin
Mutfak Fayans ModelleriPinPin
Mutfak Fayans ModelleriPin
Mutfak Fayans ModelleriPinPin
Mutfak Fayans ModelleriPin
Mutfak Fayans ModelleriPinPin

Mutfak fayans modelleri bakıldığı zaman en fazla vakit geçirilen mutfaklarda özel mutfak seramik modelleri ile dekorasyonlar yapılabilir. bakıldığı zaman en fazla vakit geçirilen mutfaklarda özel mutfak seramik modelleri ile dekorasyonlar yapılabilir.

Mutfak Fayans ModelleriPinPin

Mutfak Tezgah Arası Fayans Modelleri

Mutfak seramikleri yaşam alanlarını zenginleştiren renkte, ebatta ve kalitede olabilmektedir. Bununla beraber mutfak duvar taşlarında mutfakta geçirdiğiniz sürede içinizi ferahlatmalı ve aynı zamanda mutfaklarda dekorasyon zevkinizi tamamlamak gerekir. Mutfak tezgah arası fayans modelleri bakıldığı zaman kaliteli, kolay kullanılan modeller olmalıdır.

Mutfak Fayans ModelleriPinPin

Mutfağın boyutları ile beraber uyumlu olan düzeyde seramikler seçilmelidir. Bununla beraber seçim aşamasında seramiğin ebat, renk ve modelinin daha öncesinden belirlenmesi gerekmektedir. Mutfak fayans modelleri ve fiyatları konusunda devamlı şekilde görülen bölüm olduğundan dolayı mutfak fayanslarında kendi zevkinize göre tasarımları da yapabilirsiniz.

Mutfak Fayans ModelleriPinPin

Kabartmalı mutfak Fayans

Mutfak fayans seçiminde en popüler modellere bakıldığı zaman kabartmalı mutfak fayans çeşitlerinde mutfağınızın tasarımına uygun şekilde yarı parlak, parlak ve mutfak dolaplarına uyum sağlayacak olan doğal taş görünümünde modellerle dekorasyon anlayışına yenilik getirebileceksiniz. Özellikle son dönemde popüler olan çini desenli, doğal, granit ve mermer görünümlü çeşitte modeller zengin ürün skalasına sahip olmaktadır.

Mutfak Fayans ModelleriPin

En Kullanışlı Tezgah Arası

En kullanışlı tezgah arası modelleri tamamen kolay temizlenebilen seramikler olmaktadır. Bunun dışında kullanışlı olan fayans modellerinde birçok çeşitte ürün bulunur ve mutfak için seramik seçerken ebat, ürün tipi, marka, yüzey, renk ile beraber kullanım alanında kategori tercihlerinizi belirleyebilir ve istediğiniz ürüne anında ulaşabileceksiniz. Mutfak fayans fiyatları konusunda fiyatlar metrekaresine değişiklik gösterir ve fiyatlarda genellikler kullanım alanı kategorilerden tercihleriniz belirlenebilir ve istediğiniz ürüne anlık olarak ulaşabilirsiniz. Mutfak duvar seramiği alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konularda ferah ve canlı yaşam alanına dönüştürebilirsiniz.

Galeri

Mutfak Fayans ModelleriPinPin
Mutfak Fayans ModelleriPinPin
Mutfak Fayans ModelleriPinPin
5/5 - (2 votes)

Yorum yapın

3