MUTFAK TEZGAHI KONUSUNDA YENİ TREND: LAMAR PORSELEN MUTFAK TEZGAHLARI

MUTFAK TEZGAHI KONUSUNDA YENİ TREND: LAMAR PORSELEN MUTFAK TEZGAHLARI

Hayatına yemek yapılan yer olarak başlayan ancak günümüzde yaşam alanımızın merkezini oluşturan mutfaklar, zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz mekanlar olarak eskisinden çok daha fazla tasarım ve işlevsellik ihtiyacı taşıyor. Mutfak tasarımında sunulan alternatifler her geçen yıl değişse de özü aynı kalıyor; “estetik ve işlevsellik”.

Bu yazımızda, 2023 yılının mutfak tezgahı trendlerini ve bu trendleri nasıl işlevselleştirebileceğinizi sizlerle paylaştık. Keyifli okumalar!

Klasik bir mutfak dekorasyonu rengi olan beyaz yerine bu yıl, özellikle vintage esintiler taşıyan farklı renkler ön planda. Özellikle pastel yeşil renginin dolaplarda ve pencere pervazlarındaki kullanımı ile, modern çizgiler içeren mutfak tezgahı dekorasyonunuzu daha özgün ve vintage bir hale getirmeniz mümkün. Farklı renklerle donatacağınız dolaplarınıza uygun tezgahlar için ise, başta birbirinden özel tasarım renklerine sahip olan porselen olmak üzere birçok farklı seçenek kullanabilirsiniz.

Pin

Modern tasarımın en önemli hedeflerinden birisi olan mekanı işlevsel bir hale getirmek, bu senenin mutfak tasarımı trendleri arasında önemli bir yer kaplıyor. Özellikle küçük mutfaklar için tasarlanan fonksiyonel dolaplar ile, mutfakta geçirdiğiniz zamanın daha kaliteli ve eğlenceli olmasını sağlamanız mümkün. Çok amaçlı dolaplar, dolap içi raflar ve asılabilir düzenleyiciler gibi seçenekler ile, mutfak tezgahı üzerinde gereksiz bir kalabalık yaratmadan mutfağınızın tadını çıkarabilirsiniz.

2023 yılının mutfak tasarım trendleri arasında en sık telaffuz edilenlerden biri ise kuşkusuz porselen. LAMAR porselen mutfak tezgahlarının zarafeti ve dayanıklılığı, diğer ürünlerden çok daha fazla tercih edilmesini sağlarken işlevselliği ile mutfağınızı büyülü bir yaşam alanına da çeviriyor.

Pin

LAMAR porselen mutfak tezgahı darbelere, ısıya ve kimyasallara karşı dirençli olduğu için kullanım ömrü uzundur ve kullanıcısına büyük kolaylık sağlarken, minimal ve doğal tonlardan oluşan renk seçenekleri de arzuladığınız tasarımı elde etmenizin kapılarını açıyor.

Daha fazla mutfak tezgahı uygulama görselleri ve farklı yüzey kaplama tasarımlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.srastonegallery.com/mutfak-modelleri/neden-porselen-tezgah-secmeliyim

Oylayın post

Yorum yapın