Parke Görünümlü Fayans

Parke görünümlü fayans en sık tercih edilen fayans modelleri arasında yer almaktadır. Bu fayans modelleri görünümü itibariyle birçok kişi tarafından beğenilmektedir. Banyonun havasını anında değiştiren bu fayanslar mutfakta da kullanılır. Ortamı daha şık ve temiz gösteren parke görünümlü fayanslar özellikle mutfakta tercih edilir.

Parke Görünümlü FayansPinPin

Banyoda daha az tercih edilen bu fayans modelleri oldukça kullanışlıdır. Kir tutmayan bu fayans modelleri aynı zamanda farklı desende olabilir. Bu fayans modellerinin günümüzde farklı pek çok modeli çıkmıştır. Farklı renklerde olan bu parke görünümlü fayanslar oldukça modern durmaktadır.  fayanslar genellikle iş yerlerinde de sık tercih edilen modellerindendir.

Parke Görünümlü FayansPinPin

En Yeni Parke Görünümlü Fayans Modelleri

Birçok kişi yeni mutfağı ya da balkonu için en yeni modelleri hakkında bilgi ister. Bu fayans modelleri günümüzde en sık tercih edilenlerdendir ve kir tutmaz. Kolay kir ve yağ tutmaması nedeniyle tercih edilen bu fayans modelleri, kare desenli de olabilir. Aynı zamanda sağlam ve şık bir görüntü sağlayan parke fayanslar, ortamı zengin gösterir. Bulunduğu ortamı daha modern ve şık gösteren  modelleri sık tercih edilmektedir. Özellikle beyaz ya da gri renkli parke fayans modelleri mutfakta çok şık durmaktadır. Kolay yıkanma ve temizlenme özelliği olan fayansların parke görünümünde olması oldukça avantaj sağlar.

Parke Görünümlü FayansPinPin

Parke Görünümlü Fayans Modelleri

Parke görünümlü fayans modelleri ortama şıklık ve sağlamlık kazandırmada bire birdir. Evinizde ayrı bir tarz yaratan fayans modelleri kir tutmaz. Aynı zamanda yıkanabilen bu parke modelleri balkonlarda da tercih edilebilir. Kahve tonlarda olabilen  özellikle gri tonlarda şıklık katar. Gri tonlardaki bu fayans modellerinin ortamı ferah gösterme özelliği bulunur. Aynı zamanda modellerinin desenli olanları da mevcuttur. Modern motiflerle bezenen modellerinin fiyatı daha pahalıdır. Diğerlerine göre daha çok tercih edilen   modellerine göz atmalısınız. Bütçenize ve kendi zevkinize uygun olduğunda en iyi fayans modelleri arasında bulunur.

Galeri

Parke Görünümlü FayansPinPin Parke Görünümlü FayansPinPin Parke Görünümlü FayansPinPin

Oylayın post

Yorum yapın