Pencere Modelleri

Pencere modelleri arasında özellikle yeni tarzda pencere modelleri oldukça dikkat çekiyor. Pencere modellerine baktığımızda daha çok ahşap  pençelerin karşımıza çıktığını görüyoruz. Pencere modelleri hem iç açıcı hem de oldukça farklı tarzlarda üretilmeye başlanmıştır. Pencere modellerini seçerken özellikle evinizin dekorasyonuyla uyum sağlaması önemlidir. Çünkü odanın dekorasyonuna uyum sağlamayan hoş bir görüntü sağlamaz.

Pencere ModelleriPinPin

Pencere modellerine bakarken aynı zamanda kullanışlı olması da büyük önem taşır. Pencere modellerinde bu sene özellikle ahşap ve kahverengi tonlardakiler öndedir. Kahverengi pencereler daha çok yazlık ve villalarda yaygın şekilde görülür. Pencere modellerine göz attığınızda bunların perdeyle uyum sağlamasına da dikkat etmelisiniz. Eğer zarif bir pencere modeli seçtiyseniz perde şekli ve modelinin yanında renginin de uyum sağlaması gerekir.

Pencere ModelleriPinPin

En Yeni Pencere Modelleri

Birçok açıdan farklılık içerir ve oldukça dikkat çekicidir. En yeni pencere modellerinde ahşap tonlar üzerinde durulduğunu görebilirsiniz. Ayrıca artık pencerelerin boyutu artmış ve daha büyük pencereler tercih edilmeye başlanmıştır. Büyük yapıdaki pencereler hem ortama farklı bir hava katar hem de etrafı daha çok görürsünüz. Bu sayede evin içi daha aydınlık olur ve evin havası değişir. Evi havalandırmada da pencerelerin boyutu ve kullanışlılığı büyük önem taşır. Pencerelerin odaya uyum sağlaması hoş bir dekorasyona imza atar.

Pencere ModelleriPinPin

En Kullanışlı Pencere Modelleri

En kullanışlı pencere modelleri arasında özellikle büyük boy ve ahşap pencereler bulunur. Beyaz pimapenl pencereler artık eski tip pencereler olarak bilinir. Hem görüntü açısından ahşap desenli pencereler eve daha otantik bir görüntü sağlar.

Pencere ModelleriPin

Pencerelerin ahşap ve büyük olması temizlik açısından da en idealidir. Ancak büyük pencerenin silinmesi daha uzun zaman alacağından tereddüt oluşturabilir. Pencerelerin sık sık kiri belli etmemesi adına daha ahşap tonlar tercih edilebilir. Ayrıca pencerelerde birçok bölme oluşturması da eve zariflik katar. Çok bölmeli pencereler hem daha şık durur hem de dekorasyonu tamamlar. Bölmeli pencereler aynı zamanda evin daha sade ve güzel görünmesine yardımcı olur. Birden fazla bölmeli pencere alarak odanın daha hoş durması sağlanabilir.

Galeri

Pencere ModelleriPinPinPencere ModelleriPinPin Pencere ModelleriPinPin

Oylayın post

Yorum yapın